Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Liga Siatkówki Kobiet > Marharyta Azizowa: Mam nadzieje, że damy z siebie wszystko

Marharyta Azizowa: Mam nadzieje, że damy z siebie wszystko

fot. lsk.pls.pl

W sobotę 12 października E.Leclerc Radomka Radom rozegra swój pierwszy mecz w Lidze Siatkówki Kobiet. Obecnie zespół szlifuje formę w Kielnarowej. W ostatnim czasie do drużyny dołączyła Marharyta Azizowa. – Jestem strasznie podekscytowana. Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze, liczę na miejsce w czołowej czwórce. To takie moje marzenie do spełnienia z Radomką – powiedziała nowa siatkarka zespołu z Radomia.

E. Leclerc Radomka Radom już pod koniec lipca rozpoczęła przygotowania do sezonu. Zespół trenował jednak w niepełnym składzie. W ostatnim czasie do trenujących pod okiem Jacka Skroka siatkarek dołączyła Marharyta Azizowa. Zawodniczka wraz z reprezentacją Azerbejdżanu brała udział w mistrzostwach Europy. Azerki zajęły drugie miejsce w grupie C a w 1/8 finału uległy Bułgarkom. – To był najlepszy turniej w moim życiu. To drugie mistrzostwa Europy, w jakich brałam udział. Było ciężko, ale dla mojej drużyny to było ogromne doświadczenie. Mamy nowego trenera, Giovanniego Caprarę i według mnie wykonaliśmy świetną robotę. Ostatni mecz z Bułgarią był ciężki, głównie pod kątem mentalnym – stwierdziła Marharyta Azizowa.Azerka jest jedną z nowych siatkarek Radomki. W poprzednim sezonie Azizowa również występowała w Lidze Siatkówki Kobiet, jednak reprezentowała barwy PTPS-u Piła. – Pamiętam, że w meczu przeciwko Radomce otrzymałam pierwszą nagrodę MVP i wygrałyśmy 3:1. Miałam okazję zagrać przeciwko Shafi (Shafagat Alishanova – przyp. red.). Dobrze wspominam tamte spotkania – powiedziała siatkarka, która gra na pozycji przyjmującej.

Marharyta Azizowa wierzy, że wraz z nowym zespołem uda jej się awansować do półfinałów siatkarskiej ekstraklasy. – Mam nadzieję, że damy z siebie wszystko. Od poniedziałku zaczynam treningi i jestem strasznie podekscytowana. Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze, liczę na miejsce w czołowej czwórce. To takie moje marzenie do spełnienia z Radomką – opowiedziała o celach na najbliższy sezon.

źródło: Radomka Radom - Youtube

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Liga Siatkówki Kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2019-09-09

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved