Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Marek Skrobot: To kolejny mecz, gdzie walczymy

Marek Skrobot: To kolejny mecz, gdzie walczymy

fot. facebook

W sobotę Exact Systems Norwid Częstochowa dopisał do swojego konta trzy punkty. Podopieczni trenera Tomasza Wasilkowskiego pokonali SMS PZPS Spałę 3:1. – SMS Spała nam się postawił, na to liczyliśmy. Wiedzieliśmy, że wyjdą i będą ryzykować. Parę piłek udało im się skończyć w ten sposób, przez co też te punkty tak wyglądały, że przez większość meczu szliśmy łeb w łeb – stwierdził po spotkaniu Sławomir Busch, przyjmujący częstochowskiego zespołu.

Gra Exact Systems Norwida Częstochowa jest nierówna. Zespół ten ma problem z zaprezentowaniem dobrej postawy od początku do końca spotkania. Dotychczas częstochowianie wygrali 3 mecze i przegrali 5, przez co zajmują 11. lokatę.– Nasza gra nie wyglądała rewelacyjnie. Przez cały mecz tak naprawdę bardziej walczyliśmy ze sobą, żeby utrzymać dobrą, konsekwentną grę. SMS Spała nam się postawił, na to liczyliśmy. Wiedzieliśmy, że wyjdą i będą ryzykować. Parę piłek udało im się skończyć w ten sposób, przez co też te punkty tak wyglądały, że przez większość meczu szliśmy łeb w łeb – przyznał po spotkaniu Sławomir Busch.

Dla częstochowian punktował głównie Kamil Kosiba, który został wybrany MVP. Po drugiej stronie siatki Durski bardziej rozkładał atak. SMS miał swoje szanse, by wywieźć z Częstochowy punkt – przez większość pierwszej partii mieli nieznaczną przewagę, jednak w końcówce skuteczniej punktował Norwid. – To już któryś mecz z kolei, gdzie bijemy się, walczymy i czegoś nam brakuje. W tym meczu nieźle zagraliśmy dwa sety. Oczywiście są to młodzi chłopcy i tak jak w pierwszym secie przy stanie 22:22 wybory ze strony rozgrywającego nie były takie, jakie powinny być. To jest jednak chłopak, który dopiero się uczy i takie momenty nam się przytrafiają. Dodatkowo zmagaliśmy się z problemami zdrowotnymi, bo dopadł nas jakiś wirus – jeden zawodnik musiał zejść w trakcie meczu, drugi nie dojechał. Wiem, że chłopaki się uskarżali. Generalnie czujemy złość, ale na pewno cieszymy się, bo to kolejny mecz, gdzie walczymy. Chłopaki nie zwieszają głów, nie zostają w szatni, tylko wychodzą na mecz, biją się nie ważne czy zespół pierwszy, piąty czy przedostatni to bijemy się – powiedział trener Marek Skrobot.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2019-11-12

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved