Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga kobiet > Marcin Wojtowicz: Koncentrujemy się już na kolejnym przeciwniku

Marcin Wojtowicz: Koncentrujemy się już na kolejnym przeciwniku

fot. Sławomir Wojciechowski - Joker Świecie

Joker Mekro Świecie wygrał w sobotę w hicie kolejki I ligi kobiet z Energetykiem Poznań, co przy jednoczesnej porażce lidera z Wieliczki pozwoliło świeciankom przeskoczyć rywalki i objąć pierwsze miejsce w tabeli. Po meczu zarówno siatkarki, jak i trener Jokera nie kryli zadowolenia z wyniku. 

Libero zespołu ze Świecia Alesandra Żurawska podkreśliła, że cała drużyna przez tydzień solidnie przygotowywała się do potyczki z Energetykiem, wiedząc że będzie to bardzo trudne spotkanie: – Przez cały tydzień przygotowywałyśmy się na wymagający pojedynek z Poznaniem i taki był, nie tylko fizycznie ze względu na długie wymiany, ale także emocjonalnie, dzięki naszej ambitnej grze w każdym elemencie. Mimo małych przestoi w niefortunnym trzecim i na początku czwartego seta konsekwentna i waleczna postawa pozwoliła nam postawić „kropkę nad i”. Jednocześnie siatkarka dodała, że radość po zwycięstwie dodatkowo zmotywuje zespół do kolejnego meczu, przy którym klub ze Świecia jest już myślami. W podobnym tonie wyrażał się trener Jokera Marcin Wojtowicz: – Koncentrujemy się już na kolejnym przeciwniku. W sobotę czeka nas kolejny ciężki mecz, tym razem z Solną Wieliczka. Szkoleniowiec docenił też cały swój zespół za pracę na treningach i bardzo dobry mecz przeciwko Energetykowi Poznań.

Joker Mekro Świecie podejmie już w najbliższą sobotę ekipę wicelidera 7R Solna Wieliczka, a stawką spotkania będzie dla świecianek utrzymanie pozycji lidera i powiększenie przewagi nad rywalami. Siatkarki z Wieliczki natomiast z pewnością będą chciały odzyskać pierwsze miejsce w lidze. Początek meczu o godzinie 18:00.

źródło: inf. własna, joker-swiecie.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, I liga kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2019-11-06

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved