Strefa Siatkówki – Mocny Serwis

Marcin Wojtowicz: Dbajmy o zdrowie, czas na igrzyska przyjdzie

fot. Sławomir Wojciechowski - Joker Świecie

– Dbajmy o zdrowie, czas na igrzyska przyjdzie – mówi Marcin Wojtowicz, trener Jokera Mekro Energoremontu Świecie najlepszej drużyny fazy zasadniczej I ligi siatkarek.
Siatkarki ze Świecia były bezkonkurencyjne w zasadniczej części sezonu i drugą drużynę w klasyfikacji – Uni Opole wyprzedziły o osiem punktów. – Przez cały sezon graliśmy bardzo dobrze – podkreśla szkoleniowiec ze Świecia. – Od 12 marca nie trenujemy. Zajęcia zawiesiliśmy do poniedziałku. Opracowujemy plany na przyszłość, ale mamy zbyt wiele znaków zapytania. Jest duża niepewność. Na pewno wiele będzie zależeć od sytuacji w kraju. Może najbliższe dni coś wyjaśnią – informuje Marcin Wojtowicz.Marcin Wojtowicz dodał, że utrzymuje kontakt z innymi trenerami I ligi siatkarek. – Wszędzie jest podobnie. Treningi zostały zawieszone. Myślimy też o przyszłym sezonie. Były rozmowy z potencjalnym sponsorem, ale w tej materii również jest spora niepewność – powiedział.

Przypomnijmy, że w związku z aktualną sytuacją epidemiologiczną związaną z rozprzestrzenianiem się koronawirusa SARS-CoV-2 wywołującym chorobę COVID-19, na podstawie wcześniejszych rekomendacji premiera Mateusza Morawieckiego, Minister sportu Danuty Dmowskiej-Andrzejuk oraz kolejnymi decyzjami władz lokalnych, mając na uwadze bezpieczeństwo uczestników – Polski Związek Piłki Siatkowej postanowił zawiesić do odwołania zaplanowane mecze I ligi kobiet.

źródło: pzps.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, I liga kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2020-03-19

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved