Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Marcin Możdżonek: Mecz ze Skrą to wiele emocji

Marcin Możdżonek: Mecz ze Skrą to wiele emocji

fot. Katarzyna Antczak

– Będę na meczu w Bełchatowie i serce będzie mi biło bardzo mocno, bo moja drużyna będzie grała, a ja nie będę mógł jej pomóc – mówił przed sobotnim meczem rzeszowian ze Skrą Marcin Możdżonek, środkowy Asseco Resovii.

Grał pan w Skrze w latach 2008-2012, zdobywając 3 tytuły mistrza Polski. To dla pana ważny klub i chyba szczególny mecz?Marcin Możdżonek:Oczywiście, że mecz ze Skrą to nie jest tak, jak każdy inny pojedynek ligowy. Zostawiłem w Bełchatowie kawał serca, zdrowia, zdobyliśmy wiele medali, pozostały mi wspaniałe wspomnienia, było przy tym wiele emocji. Dzięki Skrze tak naprawdę wypłynąłem na szersze wody, zacząłem być ważnym zawodnikiem w reprezentacji Polski. Mocno jednak żałuję, że nie wystąpię w sobotę.

Lata lecą, zmieniają się zawodnicy, ale spotkania Resovii i Skry nazywane są derbami Polski. Poziom adrenaliny także w sobotę będzie wysoki.

– Pamiętam, jak mecze Resovii i Skry elektryzowały publiczność. Spotykają się dwa bardzo mocne zespoły, prezentujące najwyższy poziom sportowy w Polsce, dlatego emocji pewnie znów będzie co niemiara.

Skra pokonała ZAKSĘ i to ona chyba będzie faworytem?

To dopiero pokaże boisko. Spotkają się dwa równorzędne, mocne zespoły. Decydować będą niuanse, szczegóły, dyspozycja dnia. Mocno wierzę w swoich kolegów z drużyny.

A co z pańskim zdrowiem?

– Rehabilitacja przebiega pomyślnie. Uczestniczę już w treningach, choć w ograniczonym zakresie, ale to zawsze coś.

Czytaj więcej w nowiny24.pl

źródło: nowiny24.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2016-10-15

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved