Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Marcin Możdżonek: Cieszę się, że zostaje w Asseco Resovii

Marcin Możdżonek: Cieszę się, że zostaje w Asseco Resovii

fot. Katarzyna Antczak

Jeden z najbardziej doświadczonych i utytułowanych polskich środkowych zostaje w Asseco Resovii. Marcin Możdżonek przedłużył kontrakt z rzeszowskim klubem. – Za mną już trzy sezony w koszulce w pasy, pod względem sportowym rozczarowujące, ale mam nadzieję, że w kolejnych będziemy się prezentować dużo lepiej – mówi Możdzonek.

Marcin Możdżonek dołączył do Asseco Resovii przed sezonem 2016/17. Dziś siatkarz złożył podpis na nowym kontrakcie, który obowiązywał będzie w najbliższym sezonie. W fazie zasadniczej tegorocznych rozgrywek PlusLigi Marcin Możdżonek rozegrał 73 sety i zdobył 126 punktów, w tym 10 zagrywką, 42 blokiem.– Miło mi, że jeden z najbardziej utytułowanych środkowych w Polsce nadal będzie występował w naszym zespole. Za Marcinem niewątpliwie przemawia olbrzymie doświadczenie zarówno na krajowych, jak i międzynarodowych boiskach. Wśród środkowych Możdżon będzie najbardziej defensywnym, który w trudnych momentach będzie wspierał pozostałych zawodników. Trzy lata spędzone w naszym zespole sprawiają, że Marcin zna doskonale szatnie i na pewno będzie pomagał nowym siatkarzom zaadoptować się w Asseco Resovii – powiedział prezes zarządu, Krzysztof Ignaczak.

Radości z pozostania w barwach Asseco Resovii nie krył również Marcin Możdżonek, dla którego będzie to czwarty sezon w klubie ze stolicy Podkarpacia. – Cieszę się, że zostaje w Asseco Resovii i będę mógł nadal występować przed fantastyczną rzeszowską publicznością. Za mną już trzy sezony w koszulce w pasy, pod względem sportowym rozczarowujące, ale mam nadzieję, że w kolejnych będziemy się prezentować dużo lepiej. Liczę że już od pierwszych piłek nasza dyspozycja będzie bardzo dobra. Dziękuję naszym kibicom za wsparcie w tym trudnym dla nas sezonie i wierzę, że w kolejnych będziemy wam dostarczać samych pozytywnych emocji! – skomentował środkowy, Marcin Możdżonek.

źródło: assecoresovia.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2019-05-08

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved