Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Marcin Mierzejewski: Na pewno zagramy swoją siatkówkę

Marcin Mierzejewski: Na pewno zagramy swoją siatkówkę

fot. Aleksandra Twardowska

AZS Olsztyn w sześciu ostatnich meczach zanotował sześć porażek, zdobywając tylko jeden punkt. W dniu wczorajszym rezygnację z funkcji pierwszego trenera złożył Paolo Montagnani, a zarząd klubu poinformował, że jego obowiązki w najbliższym spotkaniu z GKS Katowice będzie pełnił Marcin Mierzejewski. 

– Skłamałbym, gdybym powiedział, że to będzie mecz taki sam jak inne. Był już debiut na pucharach, teraz będzie debiut w lidze – powiedział Mierzejewski, przed którym stoi trudne zadanie przełamania fatalnej passy olsztynian.



Aktualny trener AZS-u nie będzie miał komfortu spokojnego przygotowania drużyny. W środę olsztynianie rozegrali mecz z Resovią, a już jutro wybiegną na parkiet w Katowicach. – Nie było wiele czasu po ostatnim meczu. Był czas na siłownię i chwilę regeneracji.  GKS rozgrywa dużo tie-breaków, my jedziemy tam walczyć, a rezultat nie jest zależny tylko od nas. My na pewno zagramy swoją siatkówkę, jak najlepszą na obecną chwilę. Musimy obawiać się Firleja i jego rozegrania – na tym się skupimy, będziemy to analizować i mam nadzieję, że będziemy gotowi – deklaruje szkoleniowiec olsztyńskiej ekipy.

źródło: opr. własne

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2020-01-24

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved