Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Marcin Mierzejewski: Będziemy próbowali wskoczyć szczebelek wyżej

Marcin Mierzejewski: Będziemy próbowali wskoczyć szczebelek wyżej

fot. Aleksandra Twardowska

22. kolejkę PlusLigi zakończy mecz MKS-u Będzin z Indykpolem AZS Olsztyn. W pierwszej części sezonu olsztynianie przegrali 2:3, ale Marcin Mierzejewski, drugi trener zespołu, jest przekonany, że w rewanżu AZS wywalczy trzy punkty.

Dla Indykpolu AZS Olsztyn pojedynek z MKS-em Będzin to ważny krok w kontekście wejścia do ósemki premiowanej udziałem w fazie play-off. Marcin Mierzejewski, asystent Daniela Castellaniego, jest pełen optymizmu przed tym pojedynkiem. Ma ku temu podstawy, bowiem jego zespół w 21. kolejce pokonał w trzech setach BKS Visłę Bydgoszcz.Myślę, że nie tylko kibice cieszyli się ze zwycięstwa nad BKS-em, ale my w drużynie również. Wszyscy byliśmy naprawdę szczęśliwi z tego powodu – skomentował ostatnie zwycięstwo trener Mierzejewski. – Co do gry, to wyglądała ona naprawdę dobrze. Momentami była wręcz idealna. Chcielibyśmy grać cały czas na tym poziomie.

Olsztynianie zajmują aktualnie 9. miejsce w tabeli PlusLigi, tracąc do Ślepska Malow Suwałki dwa punkty. – Na pewno będziemy próbowali wskoczyć jeden szczebelek wyżej. Czujemy, że możemy zagrać lepiej, niż zagraliśmy tutaj (w pierwszym meczu 3:2 wygrał MKS Będzin – przyp. red). To będzie podstawą i bazą do osiągnięcia sukcesu na terenie MKS-u, czyli zdobycia trzech punktów – podsumował Marcin Mierzejewski.

źródło: inf. prasowa, opr. własne

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2020-03-02

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved