Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Marcin Jaskuła: Ten sezon pozwolił mi wrócić do wysokiej formy

Marcin Jaskuła: Ten sezon pozwolił mi wrócić do wysokiej formy

fot. volleyespadon.pl

– Ten sezon miał lepsze i gorsze momenty. Jako drużyna odnosiliśmy ważne zwycięstwa, ale też ponosiliśmy niespodziewane porażki. Jednak ostatecznie uważam, że tegoroczne rozgrywki mogą dawać duże nadzieje na sukces w przyszłości – powiedział Marcin Jaskuła, libero Mickiewicza Kluczbork.

Siatkarze Mickiewicza Kluczbork w sezonie 2019/2020 mieli wzloty i upadki. Niemal na finiszu rundy zasadniczej znajdowali się na siódmej pozycji. Mieli zapewniony udział w play-off, ale w nich już nie zagrali. Uniemożliwiła im to rozprzestrzeniająca się pandemia koronawirusa.W moim przekonaniu ten sezon miał lepsze i gorsze momenty. Jako drużyna odnosiliśmy ważne zwycięstwa, ale też ponosiliśmy niespodziewane porażki. Jednak ostatecznie uważam, że tegoroczne rozgrywki mogą dawać duże nadzieje na sukces w przyszłości – powiedział Marcin Jaskuła, który nie ukrywa, że gdyby sezon został dograny do końca, to podopieczni Mariusza Łysiaka mieli szansę na jeszcze wyższe miejsce. – Walczyliśmy o najwyższe cele. Niestety nasze wpadki oraz obecna sytuacja sanitarno-epidemiologiczna, nie pozwoliły na osiągnięcie wyższego miejsca w tabeli – dodał libero zespołu z Kluczborka.

Może on być zadowolony ze swojej postawy w tym sezonie, co znalazło swoje odzwierciedlenie w rankingach i statystykach. Szczególnie wysoko uplasował się w rankingu na najlepszych przyjmujących, w którym zajął czwartą lokatę. – Ten sezon był dla mnie bardzo udany. Pozwolił mi wrócić do mojej wysokiej formy, co pokazuje wysokie miejsce w rankingu przyjmujących. Jestem zadowolony z gry oraz z czasu spędzonego na boisku – skomentował defensywny zawodnik Mickiewicza, dla którego ważnym elementem sezonu był towarzyski turniej w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, w którym kluczborczanie okazali się najlepsi. Mieli tam możliwość zetknięcia się z nieco inną siatkówką, ale także odmienną kulturą i stylem życia. – Wyjazd do Emiratów Arabskich to była niesamowita przygoda. Pozwoliło to nam na zobaczenie egzotycznego państwa, integracje oraz wygranie całego turnieju – zakończył Marcin Jaskuła.

źródło: inf. własna, krispol1liga.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2020-04-16

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved