Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Marcin Jaskuła: 10. lokata odzwierciedla naszą grę

Marcin Jaskuła: 10. lokata odzwierciedla naszą grę

fot. 1liga.pls.pl

Buskowianka Kielce zakończyła sezon 2018/19 1.Ligi Mężczyzn na dziesiątym miejscu. – Ta lokata odzwierciedla naszą grę – powiedział Marcin Jaskuła, libero kieleckiej drużyny. Drużyna z Kielc to spadkowicz PlusLigi, który w sezonie 2018/19 przeszedł dość mocną rewolucję. Włodarze kieleckiego zespołu przystępując do rozgrywek I ligi postawili na młodych zawodników.

Dla niemal wszystkich tegoroczny sezon był poligonem doświadczalnym. Z powierzonych zadań wywiązali się naprawdę dobrze. To co najważniejsze zawodnicy stworzyli drużynę, która wspierała się na boisku, a także poza nim.- W drużynie panowała bardzo dobra atmosfera. Miałem sporo boiskowych kolegów sprzed kilku lat siatkarskiej przygody – powiedział Marcin Jaskuła.Buskowianka Kielce ostatecznie sezon zakończyła na 10. miejscu w tabeli. Kielczanie przegrali rywalizację w fazie play off z MCKiS Jaworzno o 9. lokatę. – Zajęliśmy 10. miejsce i sądzę, że lokata ta odzwierciedlała naszą grę, ponieważ falowaliśmy, mieliśmy mecze lepsze i gorsze, a forma nie była ustabilizowana. Końcowy wynik jest odzwierciedleniem naszej gry – zauważył libero.

Młody zawodnik wyznał, że bardzo dobrze będzie wspominał tegoroczny sezon.- Mieszkałem w Kielcach z moim najlepszym kolegą Michałem Godlewskim i będę bardzo dobrze wspominał czas spędzony w tym miejscu. Mam nadzieję, że w przyszłości będzie jeszcze okazja, żeby spotkać się z większością chłopaków z zespołu – zakończył Jaskuła.

źródło: 1liga.pls.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2019-03-31

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved