Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Marcin Janusz: Tę rundę można zaliczyć do udanych

Marcin Janusz: Tę rundę można zaliczyć do udanych

fot. fivb-org

Jastrzębski Węgiel po profesorsku zagrał z Treflem Gdańsk i wywiózł trzy punkty z trudnego terenu. Po meczu grę rywali komplementował rozgrywający gdańszczan Marcin Janusz, który uważa że jego zespół zagrał dobre spotkanie, ale jastrzębianie byli dziś nie do zatrzymania. 

W trzecim secie powiedzieliśmy sobie, że nie mamy już nic do stracenia. Zespół z Jastrzębia grał świetną siatkówkę i w pierwszych dwóch setach nie mieliśmy nic do powiedzenia. Ustawili sobie grę zagrywką, a my nie potrafiliśmy się temu przeciwstawić – powiedział Marcin Janusz.Siatkarz Trefla podkreślił, że wygrany trzeci set był wynikiem postawienia wszystkiego na jedną kartę, ale nie wystarczyło to do zdobycia punktów w tym meczu. – W trzeciej partii zaryzykowaliśmy, zagraliśmy trochę mądrzej i udało się wygrać, ale przeciwko tak grającemu przeciwnikowi to było nasze maksimum. Popełniliśmy kilka błędów, ale ciężko było o punkty z tak dysponowanym Jastrzębskim Węglem.

Wyniki mamy niezłe. Pokazuje to też miejsce w tabeli. Tę rundę można jak najbardziej zaliczyć do udanych. Graliśmy równo i te mecze, które przegrywaliśmy, nie były złe w naszym wykonaniu. Po prostu czegoś brakowało w końcówkach – nie każdą da się wygrać. Z gry jesteśmy bardzo zadowoleni. Po kilku meczach był lekki niedosyt, bo można było ugrać coś więcej. Dziś tego niedosytu nie będzie, bo zespół z Jastrzębia wzniósł się na bardzo wysoki poziom i pokazali nam jak gra czub tabeli – podsumował grę Trefla  rozgrywający gdańskiej ekipy.

źródło: Jastrzębski Węgiel - YouTube

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2019-12-23

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved