Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > europejskie puchary > Marcin Janusz: Pokazaliśmy, że jesteśmy w stanie grać na najwyższym poziomie

Marcin Janusz: Pokazaliśmy, że jesteśmy w stanie grać na najwyższym poziomie

fot. cev.lu

PGE Skra ponownie w tym sezonie pokonała Trefla Gdańsk u tym razem w meczu w ramach Ligi Mistrzów i wygrała 3:1. Marcin Janusz, który jeszcze niedawno grał w ekipie z Bełchatowa, wrócił na „stare śmieci”. – Zawsze fajnie się wraca do Bełchatowa, jest sporo znajomych twarzy – przyznał rozgrywający.

Warto przypomnieć, że PGE Skra w tym sezonie zmierzyła się z Treflem już po raz trzeci. Wcześniej zespoły grały ze sobą w PlusLidze oraz w meczu o Superpuchar Polski. – I dalej jesteśmy bez zwycięstwa – rozkłada ręce Marcin Janusz. – Jakoś ciężko gra nam się z PGE Skrą, ale to zespół z najwyższej półki i wiadomo, że trudno jest urywać punkty takim drużynom. Myślę jednak, że ze wszystkich rozegranych między nami meczów w tym sezonie, wtorkowy stał na najwyższym poziomie. Naprawdę mógł się podobać kibicom – tłumaczył rozgrywający gdańskiego zespołu.PGE Skra za cel minimum postawiła sobie wyjście z grupy. O czym marzą siatkarze Trefla? – Oczywiście również chcielibyśmy wyjść z grupy, ale wiadomo, że Liga Mistrzów to najlepsze rozgrywki na świecie – zaznacza Janusz. – Z grupy wychodzi tylko zwycięzca, a drugie zespoły mają jedynie szansę na grę dalej. To ciężkie zadanie, ale pokazaliśmy, że jesteśmy w stanie grać na najwyższym poziomie i bić się z najlepszymi – podkreślił siatkarz. 

Janusz w Bełchatowie spędził kilka dobrych lat jako zawodnik PGE Skry. – Zawsze fajnie się wraca do Bełchatowa, jest sporo znajomych twarzy – mówił rozgrywający Trefla. – Czułem się tu świetnie. Nawet jak wracam teraz z inną drużyną, to czuję się fantastycznie i jestem mile przywitany. Dziękuję kibicom i oby tych powrotów było jak najwięcej – dodał Marcin Janusz.

źródło: pzps.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, europejskie puchary

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2018-11-22

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved