Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Marcin Chudzik: W dobie epidemii łatwo nie jest

Marcin Chudzik: W dobie epidemii łatwo nie jest

fot. budowlanilodz.pl

– W dobie epidemii koronawirusa łatwo nie jest, najdelikatniej zresztą mówiąc. My w pierwszej kolejności rozmawiamy ze sponsorami. Ważne, że wszyscy zadeklarowali, iż zostają i będą nas wspierać w kolejnym sezonie. Inna sprawa, że dopiero zobaczymy, w jakim wymiarze – nie ukrywa Marcin Chudzik, prezes Grot Budowlanych Łódź. Nie wiadomo również, jaki skład personalny uda się utrzymać.

Niedokończone rozgrywki 2019/2020, planowanie budżetów na sezon 2020/2021 – prezesi klubów mają co robić i o czym myśleć. Grot Budowlani Łódź sezon zakończyli na piątym miejscu i z jednej strony z pewnością wszyscy chcieliby poprawić rezultat i w przyszłym sezonie ponownie walczyć o medale, jednak nie wiadomo, jak będzie wyglądać wsparcie finansowe. Wiele klubów ma podpisane umowy nie tylko z prywatnymi firmami, ale i sporo dokładają miasta.



W dobie epidemii koronawirusa łatwo nie jest, najdelikatniej zresztą mówiąc. My w pierwszej kolejności rozmawiamy ze sponsorami. Ważne, że wszyscy zadeklarowali, iż zostają i będą nas wspierać w kolejnym sezonie. Inna sprawa, że dopiero zobaczymy, w jakim wymiarze. Mowa o firmach: Grot, Technitel, Cementowni Warta, Centrum Elektrycznym Ania, Termotonie oraz Termach Uniejów. Mam również wielką nadzieję, iż zostanie utrzymane finansowe wsparcie ze strony władz Łodzi. Bez niego naprawdę trudno sobie wyobrazić dalsze funkcjonowanie wielu klubów – zdradza Marcin Chudzik.

Dopóki nie jest znany ostateczny budżet, trudno też przewidzieć, jakim składem w sezonie 2020/2021 będą dysponować Budowlani Łódź. Bez zmian na pewno się nie obędzie – szkoleniowiec Energii MKS Kalisz Jacek Pasiński otwarcie przyznał w wywiadzie w telewizji „Toya”, że rozmawia z Julią Twardowską oraz Anną Bączyńską.

źródło: expressilustrowany.pl, opr. własne

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2020-04-22

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę