Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Marcin Chudzik: Czekamy na atakującą

Marcin Chudzik: Czekamy na atakującą

fot. archiwum

Siatkarki Grot Budowlanych Łódź miały w poniedziałek rozpocząć przygotowania do kolejnego sezonu w Lidze Siatkówki Kobiet. Tak też było, chociaż nie wszystko poszło zgodnie z planem.

Premierowy trening planowo miał się odbyć w Sport Arenie, jednak ostatecznie do niego nie doszło. Zawodniczki pojawiły się na chwilę w Atlas Arenie, by porozmawiać z dziennikarzami oraz kibicami, którzy zjawili się o 16:00 na płycie hali. – Dowiedzieliśmy się, że jeszcze nie ma odbiorów i będą one przeprowadzane dopiero jutro o godzinie 12:00. Mam nadzieję, że to już się zakończy, bo to taka telenowela się robi między MAKiS-em a Mostami – tłumaczył Marcin Chudzik, prezes Grot Budowlanych – Dzisiaj awaryjnie mieliśmy trening na siłowni, natomiast nie wyobrażam sobie, abyśmy od jutra nie mogli trenować w hali.Trener Błażej Krzyształowicz nie krył rozczarowania faktem, iż pierwszy trening zamiast w hali, musiał się odbyć na siłowni. – Jest trochę spinka, bo chciałoby się wejść do nowej hali i w końcu normalnie potrenować. One muszą czuć tę piłkę, bo ilość odbić jest po prostu kluczowa. Trzy miesiące bez gry to dla profesjonalnego sportowca zdecydowanie dużo za dużo – komentował szkoleniowiec – Teraz mamy taki spokojniejszy okres. Przez sierpień i wrzesień będziemy delikatnie pracowali. Najpóźniej do nas przyjedzie Femke Stoltenborg, bo z naszych kalkulacji wynika, że będzie grała najdłużej w mistrzostwach świata.

A jak wygląda sytuacja kadrowa brązowych medalistek ubiegłego sezonu LSK? – Cały trzon zespołu jest. Czekamy jeszcze na atakującą, ale te rozmowy są już na finiszu. W najbliższych dniach powinniśmy już móc ujawnić nazwisko nowej atakującej Grot Budowlanych Łódź – zakończył Chudzik.

Autor: Bartosz Jankowski

Zobacz również:
Karuzela transferowa Ligi Siatkówki Kobiet

źródło: tulodz.com

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2018-08-07

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved