Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > ligi zagraniczne > Malwina Smarzek-Godek jednak zostanie w Serie A?

Malwina Smarzek-Godek jednak zostanie w Serie A?

fot. Michał Szymański

Zwrot w sprawie transferu Malwiny Smarzek-Godek – informuje serwis onet.pl. Liderka reprezentacji Polski w ostatnich dniach była łączona z brazylijskim Itambe Minas, jednak w ostatniej chwili atakująca porozumiała się z utytułowanym klubem z Novary. 23-latka spotka się tam z inną reprezentantką Polski, Zuzanną Górecką.

Jeszcze niedawno dużo mówiło się o przenosinach Malwiny Smarzek do ligi brazylijskiej. Polska atakująca zwróciła uwagę mistrzowskiego zespołu Itambe Minas. W ostatnich dniach brazylijski klub zintensyfikował wysiłki, wystosował atrakcyjną ofertę i wszystko wskazywało na to, że Smarzek-Godek przeniesie się do Ameryki Południowej.Według informacji serwisu onet.pl do walki o zatrudnienie Polki włączył się zespół Igor Gorgonzola Novara i to z aktualnym mistrzem Włoch zwiąże się Polka.

W ciągu dwóch ostatnich sezonów reprezentantka Polski była liderką zespołu z Bergamo. Przed rokiem drużyna 23-latki nie zakwalifikowała się do fazy play-off, zajmując dziewiątą lokatę. W przerwanych rozgrywkach ekipa z Bergamo zajmowała ósmą lokatę, która premiowała do dalszej gry. Polka z 315 punktami na koncie była najlepszą punktującą zespołu.

Cały artykuł  Macieja Trąbskiego w serwisie onet.pl.

Zobacz również:
Gdzie zagra Malwina Smarzek-Godek?

źródło: onet.pl

nadesłał:

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved