Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Malwina Smarzek: Zabrakło nam luzu

Malwina Smarzek: Zabrakło nam luzu

Chemik Police odpadł już z rozgrywek Ligi Mistrzyń. Nasze reprezentantki nie trafiły do najłatwiejszej grupy, ale bilans 3 zwycięstw i 3 porażek nikogo nie zadowolił. W ostatnim spotkaniu policzanki uległy 0:3 Liu Jo Nordmeccanice Modena, co zamknęło im drogę do awansu. Gorzkich słów nie szczędziła sobie Malwina Smarzek, która bardzo nastawiała się na to spotkanie.

Młoda przyjmująca przyznała, że presja sparaliżowała policzanki. – Przed meczem mówiłyśmy sobie, że presja jest duża, ale tak na dobrą sprawę nie mamy nic do stracenia. Modena jest pod większą presją niż my. Wyszłyśmy na boisko, a presja zamiast sparaliżować rywalki, to sparaliżowała nas. Zabrakło nam luzu i sprzedania tego, co potrafimy. Mogłyśmy zagrać dużo lepiej. Każda z nas długo będzie miała ten mecz w głowie i każda musi go teraz przetrawić – mówi Malwina Smarzek.Po zakończeniu spotkania młoda przyjmująca Chemika była bardzo smutna, czego nie ukrywała w wywiadzie.

Długo nastawiałam się na ten pojedynek. Bardzo mi na nim zależało. Towarzyszyło mi mnóstwo emocji zarówno w jego trakcie, jak i po zakończeniu. Liczyłam, że wygramy, bo wierzę w ten zespół. Wierzę w dziewczyny, które potrafią grać w siatkówkę. Ciągle się od nich uczę i będę uczyć. Dostałam okazję zacząć w pierwszej szóstce i nie wytrzymałam tego. Głowa nie wytrzymała. Trudno mi się z tym pogodzić, bo fizycznie czułam się bardzo dobrze, a nie potrafiłam tego wykorzystać. Coś się zablokowało. Dla sportowca to trudny moment. Kiedy długo czeka się na najważniejsze spotkanie, a kiedy już do niego dochodzi, nic nie idzie zgodnie z planem – skomentowała Smarzek.

źródło: chemik-police.com, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2017-03-03

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved