Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Liga Siatkówki Kobiet > Malwina Smarzek: Czekają nas bardzo trudne pojedynki

Malwina Smarzek: Czekają nas bardzo trudne pojedynki

fot. Sylwia Lis

– ŁKS przegrał z Budowlanymi 0:3, jednak to wcale nie znaczy, że z nami zagra równie słabo. Do końca rundy zostały nam dwa mecze. Oba bardzo trudne, z ligową czołówką. Nie ma miejsca na brak skupienia czy zapominanie założeń taktycznych, jak choćby w pierwszym secie w Dąbrowie – mówi skrzydłowa Chemika Police, Malwina Smarzek.

Policzanki w środowe popołudnie pokonały MKS Dąbrowa Górnicza 3:0. Najwięcej walki pojawiło się w secie otwarcia. – Na początku miałyśmy sporo problemów z realizacją tego, co założyłyśmy sobie w trakcie odpraw wideo. Zadanie było utrudnione, bo nie mogłyśmy wstrzelić się zagrywką. Doszło do momentu, w którym zrobiło się 22:24. Całe szczęście, że zarówno blok, jak i zagrywka zaskoczyły w samej końcówce partii, doprowadziłyśmy do walki na przewagi, którą wygrałyśmy – opowiada. Malwina Smarzek.W środę odbyły się również derby Łodzi, które niespodziewanie gładko wygrali Budowlani 3:0. ŁKS z kolei jest następnym rywalem Chemika w LSK. – ŁKS przegrał z Budowlanymi 0:3, jednak to wcale nie znaczy, że z nami zagra równie słabo. Do końca rundy zostały nam dwa mecze. Oba bardzo trudne, z ligową czołówką. Nie ma miejsca na brak skupienia czy zapominanie założeń taktycznych, jak choćby w pierwszym secie w Dąbrowie – zaznacza skrzydłowa Chemika,

Policzanki grały dwukrotnie z Budowlanymi i raz z ŁKS-em. Budowlani wygrali 3:1 w Superpucharze i przegrali 0:3 w lidze. ŁKS przegrał 2:3 w lidze. – Nie uważam, żeby któraś z drużyn z Łodzi leżała nam bardziej. Czekają nas bardzo trudne pojedynki, które rozstrzygną układ tabeli przed play-off. Będziemy dobrze przygotowane, nastawiamy się na walkę – zapowiada Smarzek.

źródło: chemik-police.com

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Liga Siatkówki Kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2018-03-29

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved