Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Liga Siatkówki Kobiet > Małgorzata Śmieszek: Presja na pewno będzie duża

Małgorzata Śmieszek: Presja na pewno będzie duża

fot. Michał Szymański

– Presja na pewno będzie duża, bo jest to już walka o złoto. Do tego jedna i druga drużyna gra u siebie, więc nie będzie tu żadnych wymówek co do hali – przyznaje przed meczami finałowymi Ligi Siatkówki Kobiet Małgorzata Śmieszek. – Musimy skupić się bardziej na swojej grze, żeby być dokładnym i nie popełniać niepotrzebnych błędów – dodaje środkowa Grot Budowlanych Łódź.

Ogromne gratulacje za rywalizację w półfinale. Cały zespół zagrał na bardzo wysokim poziomie. Ty szczególnie w zagrywce pomogłaś zespołowi. Co było kluczowe w meczach przeciwko Chemikowi?Małgorzata Śmieszek:Dziękuję bardzo. Przede wszystkim w meczu z Chemikiem wywiązałyśmy się ze wszystkich założeń taktycznych, ale myślę, że kluczem do zwycięstwa była nasza zespołowość. Wszystkie się bardzo mocno wspierałyśmy.

Zanim rozpoczniecie zmagania o złoto, mamy święta. Będzie odrobina wolnego?

– Jeżeli niedzielne przedpołudnie można nazwać wolnym – to tak, jest okazja zjeść spokojnie świąteczne śniadanie. Niestety nie możemy sobie pozwolić na więcej wolnego przed tak ważnym meczem, więc w sobotę mamy 2 treningi, a w niedzielę tak jak mówiłam, jeden.

Pierwszy mecz z ŁKS- em już we wtorek. Emocji nie zabraknie. Na trybunach będzie komplet publiczności. Jak gra się przy takim dopingu?

– Doping im większy tym lepszy. Nasi kibice wiedzą jak zagrzać nas do walki. Doping i wiara w drużynę jest bardzo potrzebne.

Rywalizacja wyjątkowa. Pierwszy raz w historii o złoto zagrają dwie drużyny z tego samego miasta. Presja będzie większa?

– Presja na pewno będzie duża, bo jest to już walka o złoto. Do tego jedna i druga drużyna gra u siebie, więc nie będzie tu żadnych wymówek co do hali.

Co będzie kluczowe aby wygrać złoto?

– Trzeba zagrać tak samo konsekwentnie jak z Chemikiem. Musimy skupić się bardziej na swojej grze, żeby być dokładnym i nie popełniać niepotrzebnych błędów.

źródło: budowlanilodz.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Liga Siatkówki Kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2019-04-21

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved