Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Liga Siatkówki Kobiet > Małgorzata Skorupa wraca do Legionovii

Małgorzata Skorupa wraca do Legionovii

fot. Michał Szymański

Kolejną zawodniczką, która w nadchodzącym sezonie zagra w Legionovii, jest powracająca do klubu po kilkuletniej przerwie środkowa Małgorzata Skorupa. – Myślę, że w nadchodzącym sezonie stworzymy w Legionowie bardzo ciekawy zespół – mówi zawodniczka, która w minionym sezonie zdobyła srebrny medal mistrzostw Polski wraz z ŁKS-em Commercecon Łódź.

W ostatnim sezonie mierząca 183 cm wzrostu doświadczona środkowa wywalczyła wraz z ekipą ŁKS-u Commercecon Łódź wicemistrzostwo Polski. Od czasu występów w barwach Legionovii Małgorzata Skorupa grała również w Pałacu Bydgoszcz, Nafcie Piła oraz Atomie Treflu Sopot.Bardzo się cieszę, że znów zagram w Legionovii. Z poprzedniego pobytu w tym klubie mam same miłe wspomnienia – mówi środkowa. – Negocjacje przebiegły sprawnie i szybko znaleźliśmy z prezesami wspólny język. Myślę, że w nadchodzącym sezonie stworzymy w Legionowie bardzo ciekawy zespół.

Legionowski klub opuściły dwie zawodniczki broniące barw Legionovii w poprzednich sezonach: Joanna Pacak zagra w Eco Uni Opole, a Ewelina Mikołajewska w Wiśle Warszawa.

Zobacz również:
Karuzela transferowa Ligi Siatkówki Kobiet

źródło: legionovia.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Liga Siatkówki Kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2018-07-16

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved