Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Małgorzata Lis: To była siatkarska egzekucja

Małgorzata Lis: To była siatkarska egzekucja

fot. Łukasz Krzywański

–  Na treningu zupełnie inaczej to wygląda, ale w żaden sposób nie przekłada się na mecz. Nie wygrałyśmy z nikim z czołówki tabeli i widocznie nasze miejsce jest tam, gdzie dziś jesteśmy – powiedziała po bolesnej sobotniej przegranej z MKS-em Dąbrowa Górnicza, kapitan BKS-u Bielsko-Biała, Małgorzata Lis.

Siatkarki BKS-u Aluprofu Bielsko-Biała w meczu 12. kolejki Orlen Ligi w słabym stylu uległy ekipie z Dąbrowy Górniczej. Bialanki nie ugrały w starciu z MKS-em nawet seta, przegrywając zdecydowanie wszystkie partie. – Gorzej już być nie może – skomentowała wynik kapitan bielszczanek, Małgorzata Lis. – To prawda, że siatkarki z Dąbrowy Górniczej dobrze się zaprezentowały, ale mnie to mało obchodzi, bo patrzę na swoją drużynę. Miałyśmy kiepskie przyjęcie, bo ich zagrywka dobrze funkcjonowała. To był nasz grzech główny. Kibice obejrzeli siatkarską egzekucję, wystarczy spojrzeć w statystyki – analizowała środkowa.Ekipę z Bielska-Białej dopadł w tym sezonie wyraźny kryzys. Podopieczne Emanuele Sbano po 12. kolejkach mają na koncie tylko 4 wygrane i aż 8 porażek i z dorobkiem 15 punktów plasują się, póki co, na 8. pozycji w tabeli. –  Na treningu zupełnie inaczej to wygląda, ale w żaden sposób nie przekłada się na mecz. Nie wygrałyśmy z nikim z czołówki tabeli i widocznie nasze miejsce jest tam, gdzie dziś jesteśmy – powiedziała o słabej dyspozycji zespołu Lis. – Teraz będziemy miały miesiąc przerwy. Może zbierzemy się w garść, potrenujemy i zmienimy oblicze drużyny. Bardzo bym chciała, bo klub z tradycjami nie zasługuje na takie miejsce – dodała.

Sporo w kontekście słabych wyników BKS-u mówi się ostatnio także o trenerze Sbano. Pojawiają się już spekulacje, że jego dni w Bielsku-Białej są policzone. – Mamy z nim dobrą komunikację, na zajęciach nie ma żadnych problemów. Nie doszukiwałabym się źródeł niepowodzeń w trenerze. Słyszałam jakieś plotki o jego przyszłości, ale tym się nie zajmuję – odniosła się do tych informacji Małgorzata Lis. – Przyczyna tkwi w nas samych, to my musimy się przełamać, zacząć grać składniej, z pomysłem oraz wygrywać – zakończyła zawodniczka.

źródło: inf. własna, katowickisport.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2015-12-15

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved