Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Liga Siatkówki Kobiet > Małgorzata Jasek: Na każdy mecz wychodzimy nastawione bojowo

Małgorzata Jasek: Na każdy mecz wychodzimy nastawione bojowo

fot. Bogusław Krośkiewicz

– Gra przed własną publicznością szczególnie zobowiązuje do pokazania się z jak najlepszej strony – mówi Małgorzata Jasek przed meczem z KSZO Ostrowiec Świętokrzyski. – Ciężko przepracowałyśmy ten tydzień i mam nadzieję, że w najbliższym spotkaniu z KSZO Ostrowiec Świętokrzyski przełoży się to na pozytywny dla nas wynik – dodaje atakująca Legionovii.

Po kiepskim otwarciu sezonu od czterech meczów regularnie punktujecie, a w dwóch odniosłyście zwycięstwa. Czy wpłynęło to na morale w szatni?Małgorzata Jasek:Morale w szatni jest dobre. Na każdy mecz wychodzimy nastawione bojowo. Ostatnie zwycięstwa na pewno jeszcze bardziej nas napędzają i motywują do działania. Naszym celem jest zwyciężanie.

Jak sądzisz, czy od czasu zmiany trenera styl gry Legionovii uległ zmianie? Które elementy uległy poprawie, a nad którymi trzeba jeszcze popracować?

– Każdy trener ma swój sposób na prowadzenie zespołu. My staramy się jak najlepiej realizować jego założenia taktyczno-techniczne. Gramy siatkówkę urozmaiconą. Doskonalimy zagrywkę oraz wystawę i atak. W poszczególnych mikrocyklach trener ustala, jakim elementom techniki musimy poświęcić najwięcej czasu. Jest to oczywiście związane z założoną do realizacji taktyką gry pod konkretnego przeciwnika.

Przed wami rewanżowy mecz z KSZO Ostrowiec Świętokrzyski. Na wyjeździe nie udało się wygrać, jakie są twoje odczucia przed starciem na własnym parkiecie?

– Gra przed własną publicznością szczególnie zobowiązuje do pokazania się z jak najlepszej strony. Doping kibiców pomaga nam w realizacji celu. Ciężko przepracowałyśmy ten tydzień i mam nadzieję, że w najbliższym spotkaniu z KSZO Ostrowiec Świętokrzyski przełoży się to na pozytywny dla nas wynik.

W środę 24 stycznia spotkanie Pucharu Polski z 7R Solną Wieliczka. Przed sezonem dwukrotnie z nimi mierzyłyście – jak sądzisz, czy mecz z pierwszoligowcem to duże wyzwanie dla waszej ekipy?

– Każdego przeciwnika należy szanować i ze skupieniem, poważnie podchodzić do gry. Znamy swoje możliwości i wiemy, na co nas stać. Ten mecz chcemy wygrać.

źródło: legionovia.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Liga Siatkówki Kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2018-01-20

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved