Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > europejskie puchary > Małgorzata Glinka: Chemik może odegrać znaczącą rolę w LM

Małgorzata Glinka: Chemik może odegrać znaczącą rolę w LM

fot. archiwum

Spotkanie Chemika Police z Eczacibasi Vitra Stambuł z trybun oglądała Małgorzata Glinka-Mogentale. Była siatkarka między innymi Chemika Police i Vakifbanku Stambuł w krótkiej rozmowie ze Strefą Siatkówki cieszyła się z wygranej swojej byłej drużyny i stwierdziła, że jest to zespół, który może odegrać znaczącą rolę w tych rozgrywkach. Popularna „Maggie” przyznała także, że jeszcze nie przyzwyczaiła się do życia bez siatkówki.

Jednym z widzów, który zasiadł na trybunach podczas czwartkowego meczu Chemika Police z Eczacibasi Stambuł, wygranego przez policzanki 3:1, była Małgorzata Glinka-Mogentale. – To był bardzo dobry mecz. Myślę nawet, że jeden z najlepszych w tym sezonie. Po nim dziewczyny z Chemika Police powinny uwierzyć w swoją siłę, wyjść z grupy i zakwalifikować się do Final Four – oceniła spotkanie jedna z najlepszych polskich siatkarek ostatnich lat.Małgorzata Glinka-Mogentale spędziła w Chemiku Police ostatnie dwa sezony i podczas meczu kibicowała swoim koleżankom. Jest przekonana, że Chemik Police może odegrać znaczącą rolę w tych rozgrywkach. Przypomnijmy, że w ubiegłym sezonie na początku swojej przygody z Ligą Mistrzyń podopieczne Giuseppe Cuccariniego wygrały grupę, w której były takie zespoły jak nieistniejąca już Rabita Baku czy Dinamo Kazań. Później klubowi powierzono organizację Final Four, w którym policzanki nie zdołały jednak wygrać seta. Małgorzata Glinka-Mogentale wierzy, że Chemik jest w stanie awansować do finałowego turnieju po raz kolejny. – Wydaje mi się, że tak. Jeżeli tylko Chemik nie dostanie organizacji tego turnieju i na spokojnie do tego wszystkiego podejdzie, to ma szanse, czego mu z całego serca życzę. Ma naprawdę duży potencjał – powiedziała była znakomita siatkarka.

Małgorzata Glinka-Mogentale przyznała, że z radością przyjechała do Szczecina. – Mam stąd naprawdę miłe wspomnienia i z pozytywnymi uczuciami tutaj wróciłam. Bardzo się cieszę, że mogłam być na tym meczu i przywitać się z dziewczynami, uściskać je – cieszyła się utytułowana siatkarka, która ma na swoim koncie m.in. złote medale mistrzostw Europy, Ligi Mistrzyń, mistrzostwo Turcji, Francji, Hiszpanii, Polski. Lista jej sukcesów jest bardzo długa. Teraz popularna „Maggie” musi przyzwyczaić się do życia bez siatkówki. – Jeszcze się do tego nie przyzwyczaiłam, ale muszę… – zakończyła.

 

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, europejskie puchary, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2015-12-13

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved