Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Liga Siatkówki Kobiet > Maja Tokarska przedłużyła kontrakt z DPD Legionovią

Maja Tokarska przedłużyła kontrakt z DPD Legionovią

fot. Michał Szymański

Włodarze DPD Legionovii przedłużyli kontrakt z kolejną zawodniczką. Barw klubu nadal będzie bronić Maja Tokarska.  – Cele klubu na następny sezon są ponownie wysokie, co jest bardzo ekscytującą perspektywą – przyznała środkowa czwartej drużyny ostatniego sezonu.

Za wielokrotną reprezentantką Polski dobry sezon w Legionowie. Była jedną z najlepiej blokujących zawodniczek Ligi Siatkówki Kobiet, plasując się na szóstym miejscu tej statystyki z 54 punktowymi blokami na koncie. Do historii przejdzie jej wyczyn w meczu z Grot Budowlanymi Łódź, podczas którego w ciągu zaledwie trzech setów blokowała rywalki aż ośmiokrotnie!– Bardzo cieszę się że zostaję w DPD Legionovii – powiedziała Maja Tokarska.Dobrze się tutaj czuję, a w dodatku w tym sezonie byłyśmy w czołówce tabeli. Cele klubu na następny sezon są ponownie wysokie, co jest bardzo ekscytującą perspektywą. Atmosfera stworzona przez trenera sprzyja ciężkiej pracy, a do tego w Legionowie na meczach jest jakoś tak radośniej, oczywiście dzięki wspaniałym kibicom.

– To sama przyjemność pracować z taką zawodniczką, jak Maja – powiedział prezes Konrad Ciejka. – Obok wysokich umiejętności siatkarskich wnosi do ekipy ogromny ładunek profesjonalizmu, a przy tym to fantastyczna dziewczyna, której nie może zabraknąć w naszym zespole – dodał. Przypomnijmy, że Tokarska nie jest pierwszą zawodniczką, która będzie kontynuowała współpracę z DPD Legionovią Legionowo. Wcześniej umowy przedłużyły także Julie Oliveira Souza, Izabela Lemańczyk oraz Alicja Grabka, za to z klubem z Legionowa pożegnała się Magdalena Damaske.  

Zobacz również:
Karuzela transferowa Ligi Siatkówki Kobiet

źródło: dpd.legionovia.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Liga Siatkówki Kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2020-04-03

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved