Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Maja Tokarska przedłużyła kontrakt z DPD Legionovią

Maja Tokarska przedłużyła kontrakt z DPD Legionovią

fot. Michał Szymański

Włodarze DPD Legionovii przedłużyli kontrakt z kolejną zawodniczką. Barw klubu nadal będzie bronić Maja Tokarska.  – Cele klubu na następny sezon są ponownie wysokie, co jest bardzo ekscytującą perspektywą – przyznała środkowa czwartej drużyny ostatniego sezonu.

Za wielokrotną reprezentantką Polski dobry sezon w Legionowie. Była jedną z najlepiej blokujących zawodniczek Ligi Siatkówki Kobiet, plasując się na szóstym miejscu tej statystyki z 54 punktowymi blokami na koncie. Do historii przejdzie jej wyczyn w meczu z Grot Budowlanymi Łódź, podczas którego w ciągu zaledwie trzech setów blokowała rywalki aż ośmiokrotnie!– Bardzo cieszę się że zostaję w DPD Legionovii – powiedziała Maja Tokarska.Dobrze się tutaj czuję, a w dodatku w tym sezonie byłyśmy w czołówce tabeli. Cele klubu na następny sezon są ponownie wysokie, co jest bardzo ekscytującą perspektywą. Atmosfera stworzona przez trenera sprzyja ciężkiej pracy, a do tego w Legionowie na meczach jest jakoś tak radośniej, oczywiście dzięki wspaniałym kibicom.

– To sama przyjemność pracować z taką zawodniczką, jak Maja – powiedział prezes Konrad Ciejka. – Obok wysokich umiejętności siatkarskich wnosi do ekipy ogromny ładunek profesjonalizmu, a przy tym to fantastyczna dziewczyna, której nie może zabraknąć w naszym zespole – dodał. Przypomnijmy, że Tokarska nie jest pierwszą zawodniczką, która będzie kontynuowała współpracę z DPD Legionovią Legionowo. Wcześniej umowy przedłużyły także Julie Oliveira Souza, Izabela Lemańczyk oraz Alicja Grabka, za to z klubem z Legionowa pożegnała się Magdalena Damaske.  

Zobacz również:
Karuzela transferowa Ligi Siatkówki Kobiet

źródło: dpd.legionovia.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2020-04-03

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę