Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > reprezentacje młodzieżowe > Magdalena Stysiak: Znowu będziemy musiały dać z siebie wszystko

Magdalena Stysiak: Znowu będziemy musiały dać z siebie wszystko

fot. chemik-police.com

Dwa tygodnie odpoczynku za Magdaleną Stysiak. Pochodząca z Turowa wychowanka Siatkarza Wieluń już dziś wyjeżdża na zgrupowanie kadry Polski juniorek. –  Przede mną kadra, więc znowu będziemy musiały dać z siebie wszystko, ponieważ we wrześniu mamy mistrzostwa Europy – mówi siatkarka, która kolejny sezon spędzi w zespole Chemika Police.

Przypomnijmy, siatkarka Chemika Police w zakończonym sezonie była wypożyczona do SMS-u z Polic, z którym wywalczyła brązowy medal mistrzostw Polski juniorek. Została też wybrana najlepszą atakującą turnieju finałowego. – Troszkę odpoczęłam. Przede mną kadra, więc znowu będziemy musiały dać z siebie wszystko, ponieważ we wrześniu mamy mistrzostwa Europy. Fajnie było mieć te dwa tygodnie wolnego, odpoczęłam jak najbardziej – mówi młoda siatkarka.Jestem bardzo zadowolona (z poprzedniego sezonu – przyp. red.), bo powiem szczerze, nie liczyłyśmy na taki wynik. To był bardzo trudny turniej, zespoły o wysokich umiejętnościach. Bardzo się cieszę, że udało nam się zdobyć ten medal. Z wyróżnienia indywidualnego też się bardzo cieszę. Cały sezon przepracowałam bez żadnej kontuzji, to jest dla mnie najważniejsze, bo jeszcze w poprzednich latach mi się to nie udawało – mówiła Magdalena Stysiak, która w najbliższym sezonie znajdzie się w kadrze Chemika, czyli mistrza Polski.

źródło: radiozw.com.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, reprezentacje młodzieżowe

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2018-07-04

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved