Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Magdalena Stysiak: Pojawią się dodatkowe emocje

Magdalena Stysiak: Pojawią się dodatkowe emocje

fot. Budowlani Łódź

– To dla mnie mecz jak każdy inny. Nie wracam do tego, co było. Zajmuję się trenowaniem i graniem. Oczywiście jakieś wspomnienia przyjdą i na pewno pojawią się dodatkowe emocje, ale postaram się tego nie pokazywać i zagrać jak najlepszą siatkówkę – powiedziała przed starciem z Chemikiem skrzydłowa Grot Budowlanych, Magdalena Stysiak.

Magda, z meczu na mecz twoja gra wygląda coraz lepiej. W Bydgoszczy byłaś drugą najlepszą zawodniczką w drużynie. Świetnie radziłaś sobie w przyjęciu. Jak czujesz się na nowej pozycji?Magdalena Stysiak: – Tak, zmieniłam pozycję z atakującej na przyjmującą. Warto uczyć się wszystkiego. Jestem zadowolona i skupiona już tylko na grze. Staram się jak najbardziej pomagać drużynie, by razem osiągnąć sukces.

W debiutanckim meczu w Grot Budowlanych weszłaś na boisko na przyjęcie. Jakich emocji było więcej – stresu czy radości z powodu powrotu na boisko?

– Oczywiście pojawił się stres, ale było to superuczucie. Bardzo to lubię. Wiadomo, że po takiej przerwie, choć miesiąc trenowałam, jednak nie rozgrywałam meczów, mogło być różnie.

W meczu przeciwko drużynie z Wrocławia zastąpiłaś Jovanę Brakočević na ataku.

– Tak, było to zaplanowane. Choć zmieniłam pozycję, muszę być gotowa, że może się zdarzyć mecz, w którym zagram jako atakująca. Jovana jest bardzo doświadczoną zawodniczką, od której staram się jak najwięcej uczyć i czerpać ze wskazówek, które mi daje.

W najbliższej przyszłości czekają was dwa spotkania z mistrzyniami Polski, Chemikiem Police. Pierwszy mecz już w piątek, kolejny 9 marca w półfinale Pucharu Polski. Chemik to drużyna, z którą rozpoczęłaś sezon. Jak nastawienie przed tymi pojedynkami? Są jakieś dodatkowe emocje?

– Przed nami dwa bardzo ważne spotkania, w których każdy chce wygrać. My postaramy się zagrać jak najlepiej. Mam nadzieję, że wynik będzie na naszą korzyść, choć nie lubię takich prognoz. Jesteśmy nastawione bojowo. Co do Chemika to dla mnie mecz jak każdy inny. Nie wracam do tego, co było. Zajmuję się trenowaniem i graniem. Oczywiście jakieś wspomnienia przyjdą i na pewno pojawią się dodatkowe emocje, ale postaram się tego nie pokazywać i zagrać jak najlepszą siatkówkę.

źródło: budowlanilodz.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2019-02-15

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved