Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Puchar Polski > Magdalena Stysiak: Chcę zagrać swoją najlepszą siatkówkę

Magdalena Stysiak: Chcę zagrać swoją najlepszą siatkówkę

fot. Budowlani Łódź

W weekend w Nysie odbędzie się turniej finałowy Pucharu Polski siatkarek. O trofeum powalczą cztery zespoły. Na początek rywalizacji w sobotnich półfinałach Chemik Police zmierzy się Grotem Budowlani Łódź, a Developres SkyRes Rzeszów zagra z ŁKS-em Commercecon Łódź. – Zawsze jest delikatna presja. Każdy chce mieć jak najwyższe wyniki w klubie i ja też tak mam. Chemik może teoretycznie być faworytem, ale to zweryfikujemy – powiedziała przed rozpoczęciem turnieju atakująca Budowlanych Magdalena Stysiak. – Chciałabym po prostu zaprezentować się z jak najlepszej strony – dodała.

Magdalena Stysiak w Nysie podejmie walkę o swoje pierwsze trofeum w barwach Grota Budowlanych Łódź. Co więcej będzie musiała się zmierzyć ze swoim byłym klubem Chemikiem Police – i to już w półfinale. – To oczywiście będzie wyjątkowe spotkanie, ale chciałabym po prostu zaprezentować się z jak najlepszej strony, zagrać swoją najlepszą siatkówkę – mówiła po ostatniej ligowej potyczce z PTPS-em Piła zawodniczka.– Dwa pierwsze sety zagrałyśmy dobrze i to przeszło do głowy – opisywała mecz z pilankami. – Trzeci set miał pójść gładko, ale tak nie było. Dziewczyny z Piły pokazały, że umieją grać i nas przycisnęły. Na szczęście udało się wygrać za 3 punkty, to jest teraz dla nas najważniejsze – stwierdziła.

Czy walka o pierwsze trofeum z nowym klubem dodaje nieco presji, ze względu choćby na oczekiwania? – Tak, to zawsze jest delikatna presja. Każdy chce mieć jak najwyższe wyniki w klubie i ja też tak mam. Chemik może teoretycznie być faworytem, ale to zweryfikujemy. Dziewczyny już mają jedno osiągnięcie w tym sezonie – Superpuchar, ja chętnie wygram z nimi Puchar Polski – dodała Magdalena Stysiak.

 

źródło: tulodz.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Puchar Polski

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2019-03-07

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved