Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > rozgrywki towarzyskie > Magdalena Kuziak: Nasz zespół pokaże pełne zaangażowanie

Magdalena Kuziak: Nasz zespół pokaże pełne zaangażowanie

fot. Łukasz Krzywański

#VolleyWrocław przygotowuje się do startu w nowym sezonie Ligi Siatkówki Kobiet. W najbliższy weekend wrocławianki wezmą udział w VII Memoriale Agaty Mróz-Olszewskiej, który zostanie rozegrany w Dąbrowie Górniczej.

Wrocławianki są na przedostatniej prostej przygotowań do sezonu 2018/2019. W ten weekend zagrają w Dąbrowie Górniczej, podczas VII Memoriału Agaty Mróz-Olszewskiej. Hala Centrum będzie areną zmagań czterech zespołów: przedstawicieli Ligi Siatkówki Kobiet – #VolleyWrocław oraz KSZO Ostrowiec Świętokrzyski, zespołu pierwszoligowego – MKS Dąbrowa Górnicza oraz zespołu ligi ukraińskiej – Chimik Jużnyj.W piątek zespół z Dolnego Śląska zagra z gospodyniami turnieju – zespołem MKS-u Dąbrowa Górnicza (19:00). Dzień później wrocławianki zmierzą się z drużyną z Ukrainy – Chimikiem Jużnyj (14:00). Na zakończenie turnieju dojdzie do starcia zespołów z ekstraklasy – #VolleyWrocław zagra z KSZO Ostrowiec – mecz zaplanowano na 11:00.

– Uważam, że turniej w Dąbrowie będzie dla nas kolejnym dobrym przetarciem przed zbliżającą się ligą. Każdy zespół jest w naszym zasięgu, dlatego tym bardziej chciałybyśmy wywalczyć o jak najlepsze miejsce. Jestem przekonana, że pomimo braku świeżości w grze, co spowodowane jest głównie ciężką siłownią, nasz zespół pokaże pełne zaangażowanie i wolę walki, bo to na pewno w tym sezonie będzie charakteryzować nasz team – przed turniejem powiedziała Magdalena Kuziak, libero wrocławskiej drużyny.

Mecze VII Memoriału Agaty Mróz-Olszewskiej odbędą się w Hali Centrum w Dąbrowie Górniczej. Wstęp na spotkania będzie bezpłatny. Organizatorzy zapewniają dodatkowe atrakcje dla kibiców. Turniej jest także promocją idei krwiodawstwa.

źródło: inf. prasowa

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, rozgrywki towarzyskie

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2018-10-18

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved