Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Liga Siatkówki Kobiet > Magdalena Kuziak przedłużyła kontrakt z #VolleyWrocław

Magdalena Kuziak przedłużyła kontrakt z #VolleyWrocław

fot. Łukasz Krzywański

#VolleyWrocław jest na półmetku kompletowania składu na kolejny sezon Ligi Siatkówki Kobiet za nami. Klub z Wrocławia poinformował, że umowę przedłużyła libero, Magdalena Kuziak. – Kiedy pojawiła się propozycja przedłużenia kontraktu we Wrocławiu moja decyzja była jednoznaczna, po prostu – tak. Atmosfera, organizacja i ludzie, którzy tworzą ten zespół to naprawdę najwyższa półka, dlatego tym bardziej się cieszę, ze będę mogła dalej bronić biało – zielonych barw i walczyć o jak najwyższe cele – podkreśliła zawodniczka.

Dla Magdaleny Kuziak sezon 2019/2020 będzie drugim, w którym reprezentować będzie biało – zielone barwy. Rok temu libero dołączyła do wrocławskiej drużyny po sezonie spędzonym w pierwszoligowym UNI Opole. Kuziak największe sukcesy święciła z nieistniejącą już drużyną Atomu Trefla Sopot – jest finalistką Superpucharu i Pucharu Polski oraz mistrzynią i brązową medalistą mistrzostw Polski w barwach tego klubu.We Wrocławiu Magdalena Kuziak zadomowiła się bardzo szybko i stała się jedną z podstawowych siatkarek w drużynie trenera Marka Solarewicza – byłego już szkoleniowca drużyny z Dolnego Śląska.

– Kiedy pojawiła się propozycja przedłużenia kontraktu we Wrocławiu moja decyzja była jednoznaczna, po prostu – tak. Atmosfera, organizacja i ludzie, którzy tworzą ten zespół to naprawdę najwyższa półka, dlatego tym bardziej się cieszę, ze będę mogła dalej bronić biało – zielonych barw i walczyć o jak najwyższe cele! Pozostaje mi tylko powiedzieć – do zobaczenia w Orbicie – radości nie ukrywała libero, Magdalena Kuziak.

– Rok temu, gdy zasiadaliśmy do rozmów z Magdą, obiecaliśmy sobie, że sezon 18/19 będzie dla niej sezonem dobrego powrotu do Ligi Siatkówki Kobiet. I koniec końców takim był, a nagroda MVP spotkania w ostatnim meczu dowodzi temu, jak ważnym ogniwem jest dla nas Magda. Dlatego zdecydowaliśmy się zaproponować przedłużenie kontraktu, które bardzo szybko zostało przyjęte – powiedział Jacek Grabowski, prezes zarządu Volleyball Wrocław S.A.

O miejsce w pierwszej szóstce Magda Kuziak będzie rywalizować z Karoliną Pancewicz. Kuziak to ósma siatkarka, która została przedstawiona jako członek drużyny na sezon 2019/2020. Oprócz niej w #VolleyWrocław zagrają – wcześniej wspomniana Karolina Pancewicz, Klaudia Felak, Aleksandra Rasińska, Magdalena Soter, Roksana Wers, Natalia Gajewska oraz Natalia Murek. Drużynę poprowadzi Wojciech Kurczyński.

Zobacz również:
Karuzela transferowa Ligi Siatkówki Kobiet

źródło: volleywroclaw.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Liga Siatkówki Kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2019-05-28

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved