Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Maciej Muzaj o swoim debiucie w Onico

Maciej Muzaj o swoim debiucie w Onico

fot. plusliga.pl

Dołączenie Macieja Muzaja do ONICO Warszawa wywołało duże poruszenie w środowisku siatkarskim. Atakujący zdążył już zadebiutować w starciu półfinałowym z Jastrzębskim Węglem, wygranym przez zespół z Warszawy 3:0. Został chłodno przyjęty przez kibiców rywali, ale on sam… nie słyszał gwizdów.

Maciej Muzaj dołączył do ONICO na zasadzie transferu medycznego. Miał najpierw zastąpić w ONICO kontuzjowanego Bartosza Kurka, ale zarząd PLS nie wyraził na to zgody. Po urazie Kwolka w pierwszym meczu półfinałowym z Jastrzębskim Węglem (1:3), nie było już wątpliwości – 24. letni atakujący mógł zgodnie z przepisami zasilić drużynę ze stolicy.W swoim pierwszym występie nie był pierwszoplanową postacią ONICO – pojawił się na parkiecie w końcówce drugiej odsłony, przy stanie 23:23. Potem zagrał w secie numer trzy – od stanu 10:11. Zdobył dla swej nowej drużyny cztery punkty: trzy w ataku (skończył 3 z 5 piłek) plus jeden blokiem. Dużo mówiło się o negatywnej reakcji kibiców rywali.

– Super, że udało się zadebiutować w meczu wygranym 3:0 o taką stawkę. To wymarzony debiut. Spodziewałem się, że to spotkanie może tak wyglądać. Śledząc sezon ONICO twierdziłem, że to bardzo mocny zespół. Wierzyłem, że uda się odwrócić to potknięcie w Warszawie. Dopiero po meczu dowiedziałem się, że kibice gwizdali. Niczego nie słyszałem – skomentował „nowy” atakujący warszawskiego zespołu.

 

źródło: polsatsport.pl, youtube - onico warszawa

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2019-04-21

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved