Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Maciej Muzaj: Ciężko o jakiś komentarz

Maciej Muzaj: Ciężko o jakiś komentarz

– Wielu z nas nigdy tu nie grało. Może właśnie stąd wzięły się nasze problemy – tak dość nieoczekiwaną przegraną Jastrzębskiego Węgla z Onico AZS-em Politechniką Warszawską skomentował Maciej Muzaj, atakujący podopiecznych Marka Lebedewa. – Graliśmy nieźle, ale były takie momenty, kiedy czegoś brakowało – dodał zawodnik. 

Różne rzeczy działy się na boisku na warszawskim Torwarze. Bardzo nieprzewidywalny mecz za nami…Maciej Muzaj: – Ciężko o jakiś komentarz, straciliśmy bardzo ważne dla nas punkty. Po tym, jak grali warszawiacy, można powiedzieć, że dobrze, że w ogóle wygraliśmy ten jeden punkt. Rozegrali super mecz. Nam nie wszystko wychodziło. Wydaje mi się, że też graliśmy nieźle, ale były takie momenty, kiedy czegoś brakowało. Na pewno nie graliśmy stabilnie.

Na początku wasza gra nie wyglądała najlepiej.

– Możliwe, że na początku nie byliśmy do końca skoncentrowani. Dopiero zapoznawaliśmy się z halą. Wielu z nas nigdy tu nie grało. Może właśnie stąd wzięły się nasze problemy.

Wygrana w drugim secie nieco dodała wam skrzydeł?

– W drugim secie wiedzieliśmy, że musimy coś zmienić. Później poczuliśmy, że ten mecz układa się po naszej myśli i mamy kontrolę, ale długo to nie trwało. Warszawska drużyna zaczęła lepiej bronić, rozgrywać dobre kontry i taki mamy skutek tej gry.

Mimo wszystko do końca nie brakowało na boisku pozytywnej energii. Jakub Popiwczak ciągle zagrzewał was do boju.

– Libero od tego właśnie jest. Nie może blokować, atakować, zagrywać, więc wyrzuca z siebie energię i napędza nas pozytywnie.

Kolejne plusligowe spotkanie także rozegracie na wyjeździe. Będzie równie trudno?

– Kolejny mecz rozegramy w Spodku, podobno wybiera się spora, fajna ekipa kibiców z Jastrzębia-Zdroju. Zrobimy kibicowską inwazję na Katowice, więc myślę, że na pewno będzie świetna atmosfera i dobry mecz. GKS to bardzo silny zespół, pokazał już, że potrafi zdobywać punkty, grać i wygrywać z najlepszymi, więc na pewno nie będzie łatwo.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2017-03-19

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved