Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > M. Sacharewicz: Musimy dalej walczyć

M. Sacharewicz: Musimy dalej walczyć

fot. plusliga.pl

– Musimy oczyścić głowę i podchodzić do kolejnych spotkań z nadzieją, że wygramy. Skoro przegraliśmy z rywalem w naszym zasięgu. Teraz trzeba się mierzyć z lepszymi rywalami i walczyć – powiedział po przegranym spotkaniu z Espadonem Szczecin Mateusz Sacharewicz, środkowy bydgoskiej drużyny.

W 25. kolejce siatkarze Łuczniczki Bydgoszcz zanotowali 20 porażkę w tym sezonie. Tym razem musieli uznać wyższość beniaminka Espadonu Szczecin, przegrywając 3:1.

Jesteśmy wściekli na wynik. Za to, że nie pokazaliśmy tego, co trenowaliśmy cały tydzień i nasza praca poszła na marne. Nie pozostaje nam nic innego, musimy oczyścić głowę i podchodzić do kolejnych spotkań z nadzieją, że wygramy. Skoro przegraliśmy z rywalem w naszym zasięgu. Teraz trzeba się mierzyć z lepszymi rywalami i walczyć – przyznał Sacharewicz.Przed ekipą znad Brdy ostatnie 5 spotkań z wyżej notowanymi rywalami. Środkowy bydgoskiego zespołu ma nadzieję, że w pozostałych spotkaniach uda im się zdobywać jeszcze punkty w nadchodzących meczach.

Na Łuczniczkę już nikt nie stawia, bo gramy jakby z potencjalnymi faworytami, aczkolwiek patrząc na nasz terminarz i zespoły, z jakim gramy, to my teoretycznie nie powinniśmy zdobyć punktów, ale to jest sport i mam nadzieję, że będziemy zdobywać jeszcze punkty – dodał środkowy bydgoskiego zespołu.

W zupełnie innym nastroju był środkowy Espadonu Szczecin Janusz Gałązka, w którego ocenie zwycięstwo z drużyną Łuczniczki jest niezwykle istotne dla układu dolnych rejonów tabeli i ma nadzieję, że ta wygrana doda im pewności siebie przed kolejnymi, nadchodzącymi spotkaniami.

Przede wszystkim zdajemy sobie sprawę z tego, że walczymy o miejsce 15., żeby nie być na 16. miejscu, bo sytuacja w tabeli jest taka, że gdybyśmy przegrali teraz z drużyną Łuczniczki Bydgoszcz, to był mecz o sześć punktów, więc staraliśmy się wygrać ten mecz i udało nam się. Zbliżyliśmy się do zespołu Łuczniczki na jeden punkt i teraz walczymy dalej o kolejne punkty – zakończył Janusz Gałązka.

Kto będzie mistrzem Polski w 2017 roku?

zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2017-03-04

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved