Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > ligi zagraniczne > Łukasz Żygadło przeniesie się do Kataru?

Łukasz Żygadło przeniesie się do Kataru?

fot. KPS Stocznia Szczecin

Łukasz Żygadło znalazł nowego pracodawcę? Jak donosi portal worldofvolley.com 39-letni rozgrywający porozumiał się w sprawie kontraktu z katarskim Al Arabi SC. Wraz z Polakiem szeregi tego klubu mają zasilić także Bułgar Walentin Bratojew oraz Brazylijczyk Geraldo Graciano Goiano.

Władze i sztab szkoleniowy Al Arabi SC chcą jak najszybciej zapomnieć o nieudanym dla tego klubu sezonie. Niepowodzenia we wszystkich rozgrywkach, w których walczyła ekipa ze stolicy Kataru zmusiły włodarzy zespołu do gruntownej rekonstrukcji składu na sezon 2019/2020.Według portalu worldofvolley.com klub osiągnął porozumienie z trzema zawodnikami. Jednym z nich jest Łukasz Żygadło, który w minionym sezonie był siatkarzem Stoczni Szczecin. W związku z problemami finansowymi szczecińskiej drużyny i ostatecznie jej wycofaniem się z PlusLigi rozgrywający został bez pracy. Sytuacja ta nie zmieniła się już do końca rozgrywek.

Wraz z Polakiem do Al Arabi SC mają dołączyć Walentin Bratojew oraz Geraldo Graciano Da Silva Filho Goiano. Bułgarski przyjmujący poprzedni sezon spędził w Japonii, gdzie bronił barw zespołu JTEKT Stings. Atakujący z Brazylii z kolei w sezonie 2018/2019 występował na parkietach ligi tunezyjskiej. Wraz z Espérance Sportive de Tunis zdobył mistrzostwo kraju.

źródło: inf. własna, worldofvolley.com

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, ligi zagraniczne

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2019-06-10

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved