Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Łukasz Wiese na trzy lata w Czarnych Radom

Łukasz Wiese na trzy lata w Czarnych Radom

fot. Cezary Makarewicz

Klub Cerrad Czarni Radom pozyskał nowego zawodnika. Jest to grający na pozycji przyjmującego Łukasz Wiese, który w ostatnim czasie bronił barw bydgoskiej Łuczniczki. To drugi po Jakubie Ziobrowskim zawodnik pozyskany do radomskiej drużyny, którą opuściło jak do tej pory siedmiu graczy.Łukasz Wiese ma 195 cm wzrostu. W marcu skończył 23 lata i jest wychowankiem bydgoskiego Chemika. Zawodnik bardzo udaną miał zwłaszcza drugą część zakończonego sezonu. Wielokrotnie z powodzeniem brał ciężar zdobywania punktów na swoje barki w zespole Łuczniczki. Jego dobra postawa nie uszła uwadze selekcjonera reprezentacji Polski. Stephane Antiga w kwietniu zaprosił przyjmującego na zgrupowanie drużyny narodowej w Spale.

Nowy siatkarz klubu Cerrad Czarni Radom nie krył satysfakcji z tego powodu. – Naprawdę jest to dla mnie taki mocny, dodatkowy impuls, który tylko motywuje do dalszej ciężkiej pracy i pokazuje, że Stephane Antiga jest bardzo obiektywny i patrzy na wszystkich zawodników, nie tylko na wybraną czternastkę. To bardzo miłe i motywujące – podkreślił, doceniając wyróżnienie.

Łukasz Wiese z radomskim klubem podpisał kontrakt na trzy lata. – Cieszę się, że drużyna na kolejny sezon nabiera coraz wyraźniejszych kształtów. Transfer Łukasza to potwierdzenie naszej polityki transferowej. Na kolejne lata chcemy budować zespół na perspektywicznych i utalentowanych zawodnikach – zapewnił po podpisaniu umowy Mariusz Szyszko, prezes klubu Cerrad Czarni Radom.

Zobacz również:
Karuzela transferowa PlusLigi

źródło: wksczarni.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2016-05-18

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved