Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Lukas Kampa po artroskopii barku: Czuję się dobrze

Lukas Kampa po artroskopii barku: Czuję się dobrze

fot. Klaudia Piwowarczyk

Już jakiś czas temu mówiło się o operacji Lukasa Kampy. W piątek kapitan Jastrzębskiego Węgla przeszedł w Niemczech zabieg artroskopii barku. Wszystko poszło pomyślnie i niebawem rozgrywający ekipy ze Śląska rozpocznie rehabilitację.

Podczas zabiegu zawodnikowi naszej drużyny wykonano rekonstrukcję uszkodzonego obrąbka stawowego. Uszkodzenie to Lukas Kampa miał prawdopodobnie od kilku sezonów, ale w trakcie minionych rozgrywek na tyle się ono pogłębiło, że najlepszą decyzją była jego artroskopowa rekonstrukcja.Zabieg odbył się w piątek w Poczdamie i udał się on w stu procentach. Prognozowany powrót naszego rozgrywającego na boisko wynosi około trzech-czterech miesięcy. To oznacza, że Lukas Kampa powinien być gotowy od początku nowego sezonu, który planowy jest na ostatnią dekadę września.

Lukas podchodzi do sprawy optymistycznie. – Zabiegł przebiegł pomyślnie. Lekarz jest bardzo zadowolony z tego, jak to wyszło. W pewnych kwestiach jest nawet lepiej, niż przypuszczał. Mój cel na teraz jest prosty: być gotowym na nowy sezon. Na ten moment trudno dodać coś więcej. Czuję się dobrze, wszystko poszło jak należy. Myślę już tylko o powrocie do pełni sił – mówi kapitan Jastrzębskiego Węgla.

źródło: inf. prasowa

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2020-04-25

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę