Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Lukas Kampa po artroskopii barku: Czuję się dobrze

Lukas Kampa po artroskopii barku: Czuję się dobrze

fot. Klaudia Piwowarczyk

Już jakiś czas temu mówiło się o operacji Lukasa Kampy. W piątek kapitan Jastrzębskiego Węgla przeszedł w Niemczech zabieg artroskopii barku. Wszystko poszło pomyślnie i niebawem rozgrywający ekipy ze Śląska rozpocznie rehabilitację.

Podczas zabiegu zawodnikowi naszej drużyny wykonano rekonstrukcję uszkodzonego obrąbka stawowego. Uszkodzenie to Lukas Kampa miał prawdopodobnie od kilku sezonów, ale w trakcie minionych rozgrywek na tyle się ono pogłębiło, że najlepszą decyzją była jego artroskopowa rekonstrukcja.Zabieg odbył się w piątek w Poczdamie i udał się on w stu procentach. Prognozowany powrót naszego rozgrywającego na boisko wynosi około trzech-czterech miesięcy. To oznacza, że Lukas Kampa powinien być gotowy od początku nowego sezonu, który planowy jest na ostatnią dekadę września.

Lukas podchodzi do sprawy optymistycznie. – Zabiegł przebiegł pomyślnie. Lekarz jest bardzo zadowolony z tego, jak to wyszło. W pewnych kwestiach jest nawet lepiej, niż przypuszczał. Mój cel na teraz jest prosty: być gotowym na nowy sezon. Na ten moment trudno dodać coś więcej. Czuję się dobrze, wszystko poszło jak należy. Myślę już tylko o powrocie do pełni sił – mówi kapitan Jastrzębskiego Węgla.

źródło: inf. prasowa

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2020-04-25

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved