Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Łuczniczka ogłosiła pozyskanie Patryka Szczurka

Łuczniczka ogłosiła pozyskanie Patryka Szczurka

fot. Aleksandra Tarkowska

W zespole Łuczniczki Bydgoszcz pozostaje coraz mniej niewiadomych przed startem sezonu. Dzisiaj klub ogłosił nazwisko nowego zawodnika. Rozgrywającym bydgoskiego zespołu został Patryk Szczurek.

Patryk Szczurek jest kolejnym siatkarzem, który dołączył do Łuczniczki. – Oferta klubu była dla mnie najlepsza, dlatego podjąłem decyzję o przenosinach do Bydgoszczy. Dostałem szansę zagrania jako pierwszy rozgrywający, chociaż oczywiście w zespole zawsze jest rywalizacja i wszystko zweryfikuje sezon – powiedział nowy rozgrywający Łuczniczki Bydgoszcz.W minionym sezonie Patryk Szczurek reprezentował barwy rewelacji rozgrywek, czyli Cerradu Czarnych Radom. Tam o miejsce w składzie przyszło mu rywalizować z Lukasem Kampą, a radomianie zmagania zakończyli na szóstej lokacie. Rozgrywający do Radomia trafił ze Stali Nysa, której jest wychowankiem. W sezonie 2014/2015 poprowadził nysan do sukcesu, czyli wicemistrzostwa I ligi. Wcześniej związany był z LOTOSEM Treflem Gdańsk.

Rozgrywający siatkarskie doświadczenie zbierał w Szkole Mistrzostwa Sportowego w Spale, a jego postawa zaowocowała powołaniami do reprezentacji kadetów i juniorów. Wielokrotnie wraz z młodzieżowymi reprezentacjami rywalizował na międzynarodowej arenie, zdobywając m.in. złoty medal Olimpijskiego Festiwalu Młodzieży Europy w Tampere. – Mam nadzieję, że wszyscy damy z siebie maxa. Liczę, że zagramy dobrą siatkówkę, która będzie się podobała kibicom i zgromadzimy pełną halę na naszych meczach – powiedział Patryk Szczurek.

źródło: luczniczkabydgoszcz.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2016-07-07

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved