Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Lucyna Borek: Bardzo długo czekałyśmy na to zwycięstwo

Lucyna Borek: Bardzo długo czekałyśmy na to zwycięstwo

fot. siatkowka.tswisla.pl

– Miejmy nadzieję, że efektowne 3:0 poniesie nas do dalszych wygranych – mówi szczęśliwa Lucyna Borek, libero Developresu SkyRes. Rzeszowianki pokonały w tym stosunku wyżej notowany zespół BKS-u Aluprofu Bielsko-Biała.

 W tamtej rundzie tak wysoko przegrywałyśmy. Aż się wierzyć nie chce… – mówiła po meczu libero rzeszowianek. Dla Developresu było to trzecie zwycięstwo w tym sezonie Orlen Ligi. Rzeszowianki z dorobkiem ośmiu punktów zajmują w tabeli przedostatnie, 11. miejsce. – Bardzo długo czekałyśmy na to zwycięstwo. Prawdę mówiąc, zapomniałyśmy, jakie to wspaniałe uczucie cieszyć się z wygranej. Każda z nas zasłużyła na oklaski. To był triumf zespołu. Podbijałyśmy niesamowite piłki, ponieważ grałyśmy bardzo zespołowo. Asekuracja, chęć walki do końca – to nas cechowało. Muszę pochwalić dziewczyny za grę blokiem. Dzięki nim łatwiej było mi bronić – twierdzi Lucyna Borek.Dla rzeszowskiego zespołu przełomowym mógł okazać się mecz w Łodzi, który Developres wprawdzie przegrał, ale wywiózł z terenu wyżej notowanego przeciwnika cenny punkt. – Chyba można tak powiedzieć. Z meczu na mecz było lepiej. Urwany set w Muszynie, a potem punkt w Łodzi. Rozpędzałyśmy się, aż zagrałyśmy perfekcyjnie przeciwko Aluprofowi. Oby efektowne 3-0 poniosło nas do dalszych zwycięstw. W środę mamy mecz pucharowy w Ostrowcu, w sobotę gramy tam o ligowe punkty. Mam nadzieję, że w naszej szatni znów będzie tak wesoło, jak po spotkaniu z Bielskiem – twierdzi libero Developresu.

W poprzednim sezonie Lucyna Borek miała okazję występować w kadrze B. – Bardzo bym chciała, bo to była nie tylko przygoda, ale i zaszczyt. Polska rozgrywa jednak mniej turniejów niż w tamtym roku i nie wiem, jak będzie. W każdym razie gdy tylko dostanę sygnał od trenera kadry, pakuję się i jadę – mówi zawodniczka Developresu na łamach serwisu supernowosci24.pl.

źródło: supernowosci24.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2016-02-17

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved