Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Lucio Oro pożegnał się z Asseco Resovią

Lucio Oro pożegnał się z Asseco Resovią

fot. Sylwia Lis-Dubiel

Lucio Oro, który w ubiegłym sezonie dołączył do Asseco Resovii Rzeszów, nie będzie już pełnił funkcji drugiego trenera drużyny. Od meczu z ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle rolę II trenera pełnić będzie Alar Rikberg.

Lucio Oro swoją przygodę z siatkówką rozpoczął jako siatkarz występujący na pozycji atakującego. W trakcie swojej kariery występował na boiskach brazylijskich, włoskich i argentyńskich. Po zakończeniu kariery rozpoczął pracę trenerską. Do drużyny Asseco Resovii Rzeszów dołączył przed sezonem 2017/18 jako asystent trenera Roberto Serniottiego. Po zmianie na stanowisku pierwszego szkoleniowca rzeszowskiej drużyny Oro pozostał w sztabie szkoleniowym Andrzeja Kowala i pełnił w niej funkcję drugiego trenera.W obecnych rozgrywkach Lucio Oro razem z Marcinem Ogonowskim pełnili funkcję asystentów trenera Andrzeja Kowala. Po zmianie na stanowisku trenera Lucio Oro pozostał na swoim stanowisku i wspólnie z Alarem Rikbergiem miał wspierać Gheorghe Cretu.

Lucio Oro podjął decyzję o zakończeniu współpracy z Asseco Resovią Rzeszów i od meczu z ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle rolę II trenera pełnić będzie Alar Rikberg.

źródło: assecoresovia.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2018-11-10

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved