Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Lubinianie rozpoczynają przygotowania do sezonu

Lubinianie rozpoczynają przygotowania do sezonu

Już 7 sierpnia Cuprum Lubin rozpoczyna przygotowania do sezonu 2017/2018. Ekipa Patricka Duflosa ma w planach m.in. mecze sparingowe z APP Krispolem Września i MKS-em Będzin oraz udział w memoriale Jana Rutyńskiego, gdzie zmierzy się z PGE Skrą Bełchatów, Cerrad Czarnymi Radom i Espadonem Szczecin.

Siatkarze będą trenować pod wodzą nowego sztabu szkoleniowego: trenerów Patricka Duflosa i Tomasza Wasilkowskiego oraz Łukasza Łojasa, trenera przygotowania fizycznego. Okres przygotowawczy rozpocznie się od badań lekarskich.Miedziowi spotkają się niemal w komplecie. Zabraknie tylko Roberta Tähta i Łukasza Kaczmarka, którzy biorą udział w zgrupowaniach reprezentacji swoich krajów przed mistrzostwami Europy, rozgrywanych w Polsce w dniach 24 sierpnia – 3 września. Wraz z początkiem przygotowań do sezonu ligowego w Lubinie pojawią się m.in. nowo pozyskani zawodnicy: Michal Masny, Miloš Terzić, Adrian Patucha, Bartosz Makoś, Filip Biegun i Przemysław Smoliński.

Zanim lubinianie przystąpią do starcia o pierwsze punkty ligowe w sezonie 2017/2018, czeka ich seria meczów kontrolnych.

Kalendarz spotkań Cuprum Lubin:
25 sierpnia w Lubinie: z APP Krispolem Września
1-2 września w Lubinie: z MKS-em Będzin
6-7 września w Lubinie: memoriał Jana Rutyńskiego z udziałem PGE Skry Bełchatów, Cerrad Czarnych Radom i Espadonu Szczecin
16-17 września w Wieluniu: turniej „Giganci Siatkówki”
22-23 wrześniu w Zawierciu: z Aluronem Virtu Wartą Zawiercie

Rywalizację w PlusLidze Cuprum Lubin zainauguruje we własnej hali 29 września, pojedynkiem z MKS-em Będzin.

źródło: ks.cuprum.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2017-08-04

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved