Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Liga Siatkówki Kobiet > LSK: Kto się przełamie w 15. kolejce rozgrywek?

LSK: Kto się przełamie w 15. kolejce rozgrywek?

fot. Sylwia Lis-Dubiel

Przed nami 15. kolejka rozgrywek Ligi Siatkówki Kobiet. Faworyci będą próbowali wywiązać się ze swej roli i nie stracić punktów, bowiem taka strata może wiele kosztować. Na przełamanie złej passy liczą kibice Budowlanych Łódź i MKS-u Dąbrowa Górnicza. Ciekawie może być w walce o 4. miejsce w tabeli, które po rundzie zasadniczej da prawo walki o medale. O tym, że interesująco jest na dole tabeli, wiemy już od dawna.KSZO Ostrowiec Świętokrzyski – BKS Profi Credit Bielsko-Biała
piątek, 26 stycznia, g. 18:00 – transmisja TV

Już w piątek do Ostrowca Świętokrzyskiego przyjedzie będący na fali zespół BKS-u Bielsko-Biała. Podopieczne trenera Tore Aleksandersena po niespodziewanej porażce w tie-breaku z Legionovią odbiły sobie to niepowodzenie w Łodzi, pokonując 3:0 zespół Budowlanych. Bielszczanki mają całkiem realną szansę na włączenie się jeszcze do walki o medale, dlatego też będą w tym meczu podwójnie zmotywowane. – Po tym ostatnim meczu takie spotkanie było nam naprawdę bardzo potrzebne – mówiła po wygranej w Łodzi Katarzyna Konieczna, atakująca BKS-u.

KSZO z kolei po zwycięstwie w Bydgoszczy poległo w Legionowie, przegrywając tam 0:3. Podopieczne trenera Adama Grabowskiego pierwszą część sezonu miały naprawdę udaną, teraz może być im coraz ciężej. – Myślę, że ta druga runda to będzie zupełnie inna historia. Nie tylko dla nas, ale dla wielu zespołów będzie to jakby nowy początek. Kilka zespołów też się dotarło, dlatego na pewno ta część sezonu będzie dla nas ciężka. Wierzę jednak, że rozegramy ją równie dobrze, jak tą pierwszą, a może nawet i lepiej, czego sobie życzę – mówi rozgrywająca ostrowczanek, Marta Biedziak. Tym razem będzie zespołowi KSZO bardzo ciężko o punkty, a nawet o seta. Stawiamy w tym meczu zdecydowanie na BKS.

Typ redakcji: KSZO Ostrowiec Świętokrzyski – BKS Profi Credit Bielsko-Biała 0:3

Kursy LV Bet: KSZO – 3,0 BKS – 1,32

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Liga Siatkówki Kobiet

Tagi przypisane do artykułu:

Więcej artykułów z dnia :
2018-01-25

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved