Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Liga Siatkówki Kobiet > LSK przyspiesza, 21. kolejka w środę i w piątek

LSK przyspiesza, 21. kolejka w środę i w piątek

fot. Sylwia Lis

Cztery mecze 21. kolejki Ligi Siatkówki zostaną rozegrane w środę, dwa w piątek, a ostatnie zostało przełożone na 21 marca. Najciekawszym meczem będzie z pewnością starcie w Łodzi, gdzie wicelider tabeli, ŁKS Commercecon, podejmować będzie trzeci Developres Rzeszów. Emocji nie powinno zabraknąć również w innych spotkaniach ze względu na sytuację w dole tabeli.

 ŁKS Commercecon Łódź – Developres SkyRes Rzeszów
środa, 7 marca, g. 18:00, transmisja TV

Niezwykle ciekawie zapowiada się środowy mecz w Łodzi pomiędzy ŁKS-em Commercecon Łódź a Developresem Rzeszów. Oba zespoły sąsiadują ze sobą w tabeli i walczą o czołowe miejsca przed play-off. ŁKS grał w tym sezonie z Developresem już dwukrotnie. Najpierw pokonał rywala z Rzeszowa 3:2 w jego hali w meczu ligowym, potem wygrał 3:1 w Atlas Arenie w ćwierćfinale Pucharu Polski. – Mam nadzieję, że teraz jest już taki moment w sezonie, że każdy zespół ma swoją taktykę i my będziemy w tym meczu lepsze i przywieziemy do Rzeszowa minimum dwa punkty – mówi przed meczem Kamila Ganszczyk, środkowa Developresu, który będzie chciał przełamać złą passę porażek z łódzką drużyną.

ŁKS ma przed sobą weekendowe mecze w turnieju finałowym Pucharu Polski. Podopieczne trenera Michala Maska kryzys spowodowany urazami wydają się mieć już za sobą. W dodatku wiedzą, że wygrana w środę zwiększy ich przewagę nad rywalkami i pomoże w zajęciu lepszego miejsca przed play-off. Nie do przecenienia będzie również wsparcie łódzkich fanów, którzy w Lidze Siatkówki Kobiet najliczniej wspierają swój zespół. ŁKS ma patent na drużyny prowadzone przez trenera Micellego i tym razem również wygra, po zaciętym i stojącym na wysokim poziomie meczu.

Typ redakcji: ŁKS Commercecon Łódź – Developres SkyRes Rzeszów 3:1

Kursy LV Bet: ŁKS – 1,65; Developres – 2,10

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved