Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > LSK nie pozwoli odetchnąć, 3. kolejka już w środę

LSK nie pozwoli odetchnąć, 3. kolejka już w środę

fot. Sylwia Lis-Dubiel

Już w środę rozegrana zostanie 3. kolejka Ligi Siatkówki Kobiet. Mecz BKS-u Bielsko-Biała z Budowlanymi Łódź został przełożony, a kibice emocjonować się będą meczami w pięciu innych halach. Ciekawie może być w Kaliszu i w Pile, gdzie zmierzą się zespoły z podobnym potencjałem. Na stratę punktów muszą uważać zespoły z czołówki – ŁKS, Chemik i Developres.

 ŁKS Commercecon Łódź – DPD Legionovia Legionowo
środa, 14 listopada, g. 18:00

 

Drużyna Łódzkiego Klubu Sportowego, borykająca się z problemami zdrowotnymi, po dwóch wygranych meczach w tie-breaku ma na swoim koncie cztery punkty i zajmuje 3. miejsce w tabeli Ligi Siatkówki Kobiet. Podopieczne trenera Michala Maška w środowym spotkaniu z Legionovią z pewnością będą faworytkami, jednak doskonale zdają sobie sprawę, że zdobycie kompletu punktów nie przyjdzie im łatwo. Łodzianki przy dobrym przyjęciu doskonale radzą sobie z atakiem i poprawienie tego elementu gry z pewnością pomoże im w uzyskaniu dobrego wyniku. W dodatku słowacki szkoleniowiec może rotować na pozycji rozgrywającej, czego zupełnie będzie pozbawiony zespół przeciwny.

Legionovia nadal ma bowiem tylko jedną rozgrywającą – Ewelinę Polak, w dodatku w dwóch pierwszych meczach tego zespołu za bandami siedziała Magdalena Damaske. Coraz pewniej za to czują się pozostałe skrzydłowe zespołu prowadzonego przez Piotr Olenderka – Kristina Kicka, Zuzanna Górecka oraz Beata Olenderek. – Jak pokazały dotychczasowe wyniki i gra, to wydaje mi się, że nawet ta drużyna jest do ogrania. Ogromna chęć sprawienia niespodzianki i dobre przygotowanie mogą pozwolić nam zdobyć w tym meczu jakieś punkty – mówi Kristina Kicka. – Jedziemy walczyć i chcemy pokazać się z jak najlepszej strony – dodaje Zuzanna Górecka wybrana najlepszą zawodniczką wygranego meczu z MKS-em Kalisz. Czy legionowianki są w stanie sprawić w Łodzi niespodziankę? Na pewno tak, ale może jeszcze nie w środę.

Typ redakcji:
ŁKS Commercecon Łódź – DPD Legionovia Legionowo 3:1

źródło: inf. własna

nadesłał:

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved