Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > LSK: Pojedynek rozczarowanych w Kaliszu, lider zagra z Pałacem

LSK: Pojedynek rozczarowanych w Kaliszu, lider zagra z Pałacem

fot. Sylwia Lis-Dubiel

Przed nami czwarta kolejka (nominalnie trzecia) Ligi Siatkówki Kobiet, która rozgrywana będzie od poniedziałku do piątku. Ciekawie zapowiada się mecz w Kaliszu, w którym zmierzą się dwa zespoły ze sporymi ambicjami, które nie zdobyły jeszcze punkty. Porażka dla którejś z nich będzie oznaczała spore nerwy. Lider z Rzeszowa we własnej hali podejmować będzie Pałac Bydgoszcz i czeka go wcale niełatwe zadanie.BKS Stal Bielsko-Biała – DPD Legionovia Legionowo
piątek, 25 października, g. 17:30

Tę serię spotkań rozpocznie piątkowy mecz w Bielsku-Białej, w którym BKS Stal zmierzy się z dobrze się prezentującą, ale wciąż czekającą na pierwszą wygraną Legionovią. Bielszczanki po dobrym początku i wygranej w Radomiu dość niespodziewanie i zaskakująco łatwo uległy w następnym meczu PTPS-owi Piła. Dla siatkarek BKS będzie to pierwszy mecz tego sezonu przed własną publicznością i z pewnością będą chciały się pokazać z jak najlepszej strony. Zadanie czeka je jednak niełatwe, bowiem Legionovia w tym sezonie już potrafiła zaskoczyć faworytów.

Zespół Alessandro Chiappiniego był o krok od sprawienia sensacji i pokonania Chemika Police. Legionowianki prowadził już 2:0, ostatecznie przegrały jednak z faworytem 2:3 i musiały się zadowolić jednym punktem, którego przed meczem pewnie wzięłyby w ciemno. – Dobrze, że po tych dwóch meczach zaczęłyśmy się liczyć w lidze. Cieszę się, że w tych spotkaniach potrafiłyśmy nawiązać walkę, ale jednak punkt to troszeczkę mało i chciałybyśmy zdobywać ich więcej. Teraz mamy kilka spotkań i zakładamy, że wywieziemy z nich więcej punktów – twierdzi rozgrywająca Legionovii, Alicja Grabka. Przewidujemy, że już w piątek legionowianki mogą zdobyć kolejne punkty, jednak na pewno po zaciętym meczu.

Typ redakcji:
BKS Stal Bielsko-Biała – DPD Legionovia Legionowo 2:3

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved