Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Liga Siatkówki Kobiet > LSK: Papierowy hit w Łodzi, spotkanie widmo… również w Łodzi

LSK: Papierowy hit w Łodzi, spotkanie widmo… również w Łodzi

fot. Michał Szymański

W Lidzie Siatkówki Kobiet trwa w najlepsze walka o miejsca w play-off, a każda kolejka nieco przybliża nas do ostatecznego kształtu „ósemki”. Póki co matematycznie tylko Chemik Police ma zapewniony udział w dalszej grze o medale, ale wydaje się, że realna walka o premiowane miejsca rozegra się pomiędzy zespołami zajmującymi miejsca 6-9. Być może po jutrzejszej kolejce będziemy nieco mądrzejsi, bo właśnie w drugiej części tabeli powinno być najciekawiej w najbliższą środę.

Dosłownie kilkadziesiąt minut temu okazało się, że do skutku dojdą wszystkie zaplanowane na środę spotkania. Zostało osiągnięte porozumienie w sprawie meczu Wisły z Chemikiem. Oba zespoły wybiegną na parkiet… w Łodzi.Wisła Warszawa – Grupa Azoty Chemik Police
środa, 29 stycznia, godz. 12:00 (Sport Arena w Łodzi)

Przez ostatnie kilkanaście dni ciągnie się telenowela związana z Wisłą Warszawa i jej problemami. Początkowo była to komedia, która płynnie przeszła w groteskę. Po dzisiejszym oświadczeniu zawodniczek stołecznego klubu mamy już chyba do czynienia z dramatem. Kilka chwil temu pojawiła się informacja, że mecz się odbędzie. Po raz kolejny zespół ze stolicy kraju przeniesie się do stolicy żeńskiej siatkówki (już wcześniej Onico Warszawa rozgrywało mecz w łódzkiej Sport Arenie). Spotkanie odbędzie się w Łodzi przy Al. Unii Lubelskiej 2, czyli w miejscu gdzie swoje mecze rozgrywają również siatkarki ŁKS-u Commercecon i Budowlanych. Początek spotkania ustalono na godzinę 12:00. Później bowiem swój mecz rozegrają zespoły Budowlanych i Developresu. Każdy inny wynik niż błyskawiczne zwycięstwo Chemika będzie niespodzianką na skalę galaktyki, więc i nasz typ nie może być inny.

Typ redakcji:
Wisła Warszawa – Grupa Azoty Chemik Police 0:3

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved