Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > LSK: Papierowy hit w Łodzi, spotkanie widmo… również w Łodzi

LSK: Papierowy hit w Łodzi, spotkanie widmo… również w Łodzi

fot. Michał Szymański

W Lidzie Siatkówki Kobiet trwa w najlepsze walka o miejsca w play-off, a każda kolejka nieco przybliża nas do ostatecznego kształtu „ósemki”. Póki co matematycznie tylko Chemik Police ma zapewniony udział w dalszej grze o medale, ale wydaje się, że realna walka o premiowane miejsca rozegra się pomiędzy zespołami zajmującymi miejsca 6-9. Być może po jutrzejszej kolejce będziemy nieco mądrzejsi, bo właśnie w drugiej części tabeli powinno być najciekawiej w najbliższą środę.

Dosłownie kilkadziesiąt minut temu okazało się, że do skutku dojdą wszystkie zaplanowane na środę spotkania. Zostało osiągnięte porozumienie w sprawie meczu Wisły z Chemikiem. Oba zespoły wybiegną na parkiet… w Łodzi.Wisła Warszawa – Grupa Azoty Chemik Police
środa, 29 stycznia, godz. 12:00 (Sport Arena w Łodzi)

Przez ostatnie kilkanaście dni ciągnie się telenowela związana z Wisłą Warszawa i jej problemami. Początkowo była to komedia, która płynnie przeszła w groteskę. Po dzisiejszym oświadczeniu zawodniczek stołecznego klubu mamy już chyba do czynienia z dramatem. Kilka chwil temu pojawiła się informacja, że mecz się odbędzie. Po raz kolejny zespół ze stolicy kraju przeniesie się do stolicy żeńskiej siatkówki (już wcześniej Onico Warszawa rozgrywało mecz w łódzkiej Sport Arenie). Spotkanie odbędzie się w Łodzi przy Al. Unii Lubelskiej 2, czyli w miejscu gdzie swoje mecze rozgrywają również siatkarki ŁKS-u Commercecon i Budowlanych. Początek spotkania ustalono na godzinę 12:00. Później bowiem swój mecz rozegrają zespoły Budowlanych i Developresu. Każdy inny wynik niż błyskawiczne zwycięstwo Chemika będzie niespodzianką na skalę galaktyki, więc i nasz typ nie może być inny.

Typ redakcji:
Wisła Warszawa – Grupa Azoty Chemik Police 0:3

źródło: inf. własna

nadesłał:

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę