Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Liga Siatkówki Kobiet > LSK: Ostatnia kolejka rundy zasadniczej w środę

LSK: Ostatnia kolejka rundy zasadniczej w środę

fot. Sylwia Lis-Dubiel

W środę zostanie rozegranych siedem spotkań rundy zasadniczej Ligi Siatkówki Kobiet. Znamy już pary półfinałowe, a ostatnie mecze dadzą również odpowiedź na pytania, kto spadnie z ekstraklasy obok MKS-u Dąbrowa Górnicza, a kto walczyć będzie jeszcze musiał o utrzymanie. O wszystkim rozstrzygną wyniki meczów w Łodzi, Wrocławiu, Ostrowcu Świętokrzyskim i Legionowie.

ŁKS Commercecon Łódź – Budowlani Toruń
środa, 11 kwietnia, g. 18:00, transmisja TVW Łodzi zagra jedna z drużyn zagrożonych spadkiem – ŁKS Commercecon Łódź podejmować będzie Budowlanych Toruń. Torunianki potrzebują dwóch punktów, by na pewno uniknąć bezpośredniego spadku, a zwycięstwo może im również pozwolić na uniknięcie walki o miejsca 11-12 i ewentualnego barażu. Może się okazać też tak, że Budowlani w Łodzi przegrają, ale przegra również Pałac i torunianki będą jeszcze miały szansę na utrzymanie. Z pewnością działacze Budowlanych oprócz oglądania meczu śledzić będą wyniki pozostałych meczów, chyba że ich siatkarki pewnie spotkanie w Łodzi wygrają.

Wszyscy zastanawiają się, jak do tego meczu na kilka dni przed półfinałem z Developresem podejdzie ŁKS. Z jednej strony trener Michal Masek może dać pograć zawodniczkom rezerwowym, bowiem szansa na porażkę Developresu i zajęcie drugiego miejsca jest już znikoma. Z drugiej strony nowa rozgrywająca łodzianek powinna cały czas zgrywać się z pierwszą szóstką, by pokazać pełnię swoich umiejętności w najważniejszych meczach sezonu. Szykuje się mecz walki, nerwowy dla przyjezdnych i spokojny dla ŁKS-u. Wygrają łodzianki, ale nie przyjdzie im to łatwo.

Typ redakcji: ŁKS Commercecon Łódź – Budowlani Toruń 3:1

Kursy LV Bet: ŁKS – 1,19, Budowlani – 4,15

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved