Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > LSK: Mecze o 9. miejsce odwołane

LSK: Mecze o 9. miejsce odwołane

Sytuacja w sporcie w związku z epidemią koronawirusa rozwija się bardzo dynamicznie. Po zawieszeniu większości rozgrywek pod egidą PZPS, przyszedł czas na mecze w ramach Polskiej Ligi Siatkówki. Wiemy już, że na chwilę obecną wszystkie mecze mają odbyć się bez udziału publiczności. Przed chwilą pojawiła się jednak kolejna informacja. 

W najbliższy poniedziałek miała się rozpocząć rywalizacja MKS-u Kalisz z Radomką Radom. Stawką było 9. miejsce w Lidze Siatkówki Kobiet. Już wiemy, że te mecze się nie odbędą. Oba kluby działając w porozumieniu z Polską Ligą Siatkówki podjęły decyzję o odwołaniu dwumeczu. W tej sytuacji zapewne zespoły ostatecznie zajmą miejsca zgodne z tabelą na koniec sezonu zasadniczego.Wydaje się, że to w obecnej sytuacji rozsądne rozwiązanie. Stawka tej rywalizacji nie była nadmiernie wysoka. Miała w zasadzie wymiar symboliczny i statystyczny, bowiem oba kluby miały zapewnione utrzymanie w Lidze Siatkówki Kobiet, a jednocześnie nie miały możliwości walczyć o nic więcej.

Przypomnijmy, że po sezonie zasadniczym dziewiąte miejsce zajęła drużyna Energa MKS Kalisz, a dziesiąte E.Leclerc Radomka Radom.

W przypadku dalszego rozwoju epidemii w Polsce należałoby:

zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

źródło: inf. własna, mks-kalisz.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2020-03-11

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved