Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > LSK: Hit w Łodzi, kluczowe spotkania we Wrocławiu i Bydgoszczy

LSK: Hit w Łodzi, kluczowe spotkania we Wrocławiu i Bydgoszczy

Już w piątek rozpoczną się kolejne zmagania w Lidze Siatkówki Kobiet. W 18. kolejce nie brakuje kluczowych spotkań między sąsiadującymi zespołami w tabeli. Szczególnie ważne pod względem zajmowanych przez drużyny miejsc mogą być pojedynki we Wrocławiu i w Bydgoszczy. Interesująco zapowiada się także niedzielne spotkanie między Chemikiem Police i Grot Budowlanymi Łódź.DPD Legionovia Legionowo – Enea PTPS Piła

Piątek, 07.02.2020, godz. 20:30

Transmisja Polsat Sport

 

W pierwszym spotkaniu 18. kolejki zmierzy się DPD Legionovia Legionowo z Eneą PTPS Piła. Obydwie drużyny będą więc miały szansę się zrewanżować po poprzednich porażkach. Zespoły są także dość blisko siebie w tabeli, więc możemy się spodziewać bardzo ciekawego spotkania. Szczególnie, że siatkarki z Legionowa mają za sobą przegraną z gorzej notowanym przeciwnikiem, po której z pewnością mają apetyt na wygraną. –Przegrywałyśmy, goniłyśmy rywalki, w trzecim secie to gospodynie zagrały bardzo walecznie i nas dogoniły. Szkoda tej porażki, ale wracamy do Legionowa, do treningów. Mam nadzieję, że kolejny mecz z pilankami rozstrzygniemy na swoją korzyść – podkreśliła Alicja Grabka po meczu z zespołem z Radomia.

Typ redakcji:
DPD Legionovia Legionowo – Enea PTPS Piła 3:1

 

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę