Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > LSK: Hit 4. kolejki w Policach, mecz dwóch ostatnich drużyn

LSK: Hit 4. kolejki w Policach, mecz dwóch ostatnich drużyn

fot. Łukasz Krzywański

Ciekawie zapowiadają się mecze 4. kolejki Ligi Siatkówki Kobiet. Z pewnością hitem kolejki można nazwać spotkanie w Policach, w których mistrz Polski podejmować będzie mający ogromne ambicje Developres Rzeszów. W Bydgoszczy spotkają się zespoły, które obecnie zajmują dwa ostatnie miejsca w tabeli – Pałac zmierzy się z PTPS-em Piła. Na pierwszą wygraną po trzech przegranych tie-breakach czekają wrocławianki.

  

Energa MKS Kalisz – #Volley Wrocław
sobota, 17 listopada, g. 14:00

Czwartą kolejkę Ligi Siatkówki Kobiet rozpocznie mecz w Kaliszu, w którym miejscowy MKS podejmie zespół z Wrocławia. Kaliszanki mają za sobą jedną porażkę i dwa wygrane tie-breaki na własnym parkiecie, #Volley wszystkie swoje dotychczasowe mecze przegrał… właśnie po tie-breakach. Wydawać by się mogło, że ten mecz również powinien się zgodnie z prawem serii zakończyć po pięciu setach i to zwycięstwem MKS-u. Tak jednak wcale nie musi być…

Za zespołem prowadzonym przez trenera Mariusza Wiktorowicza z pewnością przemawia atut własnej hali i licznie zgromadzeni kibice, żywiołowo dopingujący swój zespół. – Kibice są naszym siódmym zawodnikiem i dziękujemy im za wsparcie. Na mecz z Volleyem Wrocław jesteśmy wszystkie zmotywowane i powalczymy o kolejne punkty – mówi MVP meczu z KSZO, Ewelina Janicka. Wrocławianki z kolei są mocno zdeterminowane, by przełamać pechową passę i w końcu wygrać mecz, najlepiej za trzy punkty. W sobotę czeka nas prawdziwa bitwa, tym razem jednak zwycięsko powinny z niej wyjść podopieczne trenera Marka Solarewicza.

Typ redakcji:
Energa MKS Kalisz – #Volley Wrocław 2:3

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved