Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Liga Siatkówki Kobiet > LSK: Faworyci znów muszą uważać, w Ostrowcu o przełamanie

LSK: Faworyci znów muszą uważać, w Ostrowcu o przełamanie

fot. Łukasz Krzywański

Od soboty do niedzieli będzie rozgrywana 17. kolejka Ligi Siatkówki Kobiet. Najciekawiej może być w poniedziałek w Bielsku-Białej, gdzie BKS podejmie bydgoski Pałac. Oba zespoły mają ogromną ochotę utrzymać miejsce w tabeli gwarantujące grę w play-off. Faworyci muszą uważać, by nie stracić punktów z niżej notowanymi rywalami, a w Ostrowcu Świętokrzyskim o przełamanie zagrają KSZO i Legionovia.

  

Grot Budowlani Łódź – #VolleyWrocław
sobota, 2 lutego, g. 17:00

W Łodzi Budowlani podejmą #VolleyWrocław i będą zdecydowanym faworytem tego spotkania. Łodzianki bez problemu awansowały w środę do turnieju finałowego Pucharu Polski, a w ostatnim meczu ligowym pewnie wygrały w trzech setach z KSZO w Ostrowcu Świętokrzyskim. Jeśli nie wydarzy się nic niespodziewanego, również w sobotę nie powinny mieć żadnego problemu z zainkasowaniem trzech punktów i pokonaniem niżej notowanego rywala. Mecz z wrocławiankami może być kolejnym dobrym miejscem do tego, by w drużynę wkomponowywała się Magdalena Stysiak, która decyzją PZPS-u i PLS-u może już grać w ekipie prowadzonej przez trenera Błażeja Krzyształowicza.

Wrocławianki przyjadą do Łodzi już z Izabelą Kelner, która na pozycji rozgrywającej ma zastąpić kontuzjowaną Weronikę Wołodko oraz niedawno pozyskaną przyjmującą ze Słowenii, Moniką Potokar. Obecnie zespół trenera Marka Solarewicza zajmuje przedostatnie miejsce w tabeli i punkt zdobyty przed własną publicznością z BKS-em niewiele pomógł w tej sytuacji. Drużyna z Wrocławia potrzebuje zwycięstw i kolejnych punktów, by uniknąć barażu, ale w meczu z Budowlanymi będzie jej o to bardzo ciężko. Nie przewidujemy w tym spotkaniu niespodzianki, stawiamy na pewną wygraną łodzianek.

Typ redakcji:
Grot Budowlani Łódź – #VolleyWrocław 3:0

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved