Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > LSK: Będzie się sporo działo w najbliższej kolejce

LSK: Będzie się sporo działo w najbliższej kolejce

fot. Bianka Sawoniuk

Liga Siatkówki Kobiet nie zwalnia tempa. Jeszcze nie zdążyliśmy ochłonąć po środowych meczach, a już w piątek karawana idzie dalej i zaczynamy emocje związane z następną kolejką ligowych spotkań. Ciekawych rozstrzygnięć z pewnością nie zabraknie, tym bardziej, że według naszej redakcji tylko dwa spotkania mają dość wyraźnych faworytów. W pozostałych meczach nie zdziwi nas żadne rozstrzygnięcie. Hitem tej serii zmagań na pewno będzie poniedziałkowe starcie lidera – Developresu SkyRes Rzeszów z wicemistrzyniami Polski – Budowlanymi Łódź. 

 

ŁKS Commercecon Łódź – #Volley Wrocław
piątek, 15.11, godz. 17:30
transmisja: Polsat Sport

Nominalna piąta kolejka rozpocznie się w piątek od spotkania ŁKS-u Commercecon Łódź z #Volley Wrocław. Łodzianki wczoraj bardzo pewnie pokonały Radomkę i wydaje się, że mistrzynie Polski w końcu łapią odpowiedni rytm, który zechcą z pewnością pokazać w jutrzejszym meczu. Trudno się spodziewać, żeby wrocławianki postawiły gospodyniom wysoko poprzeczkę. Dotychczas punkty zainkasowały tylko raz – w pierwszej kolejce z outsiderem ligi Wisłą Warszawa. Spotkanie będzie miało z pewnością szczególne znaczenie dla trenera ŁKS-u Marka Solarewicza, który po raz pierwszy od dziesięciu lat w spotkaniu z udziałem wrocławskiej drużyny stanie po przeciwnej stronie siatki. On sam jednak twierdzi, że taryfy ulgowej nie będzie: – Z tego co wszyscy mówią, to mam za sobą dziesięć lat we Wrocławiu. Nie ma sentymentów, będziemy robić wszystko, żeby im dokopać.  

Z kolei przyjmująca #Volley Wrocław Natalia Murek po ostatnim meczu starała się patrzeć w przyszłość z optymizmem i nie stawia swojego zespołu na straconej pozycji: – Zobaczymy jak to dalej będzie szło. Z góry myślę, że w tej lidze nikt nie jest przegrany i nikt wygrany, bo już dużo zespołów sprawiało niespodzianki. 

Typ redakcji:
ŁKS Commercecon Łódź – #Volley Wrocław 3:0

źródło: inf. własna

nadesłał:

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved