Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > LSK: W 2. kolejce najciekawiej będzie w Łodzi

LSK: W 2. kolejce najciekawiej będzie w Łodzi

fot. Klaudia Piwowarczyk

Od piątku do niedzieli rozegrana zostanie 2. kolejka Ligi Siatkówki Kobiet. Najciekawiej zapowiada się spotkanie w Łodzi, w którym zespół Budowlanych Łódź zmierzy się z Developresem Rzeszów. Obie drużyny mają medalowe aspiracje i zapowiada się ostra walka. Czy w ten weekend również czekają nas jakieś niespodziewane wyniki? Żeńska liga może nas jeszcze nie raz zaskoczyć.

  

BKS Profi-Credit Bielsko-Biała – Enea PTPS Piła
piątek, 9 listopada, g. 18:00

Zarówno zespół BKS-u, jaki PTPS-u Piła przegrały swoje pierwsze mecze. O ile w przypadku PTPS-u nie była to niespodzianka, to porażka BKS-u w Kaliszu już za taką była uważana. Tym bardziej bielszczanki będą chciały w piątek udowodnić, że był to tylko wypadek przy pracy i pokazać się przed własnymi kibicami z jak najlepszej strony. – Oczywiście, że liczyliśmy na wygraną i komplet punktów. Teraz będziemy musieli ich szukać w następnych meczach – mówił po meczu w Kaliszu prezes BKS-u, Andrzej Pyć. Tym razem podopieczne trenera Bartłomieja Piekarczyka będą miały atut własnej hali i kibiców, wygrana może jednak nie przyjść im tak łatwo.

Pilanki w pierwszym meczu postraszyły nieco faworyta z Łodzi, wygrywając pierwszego seta meczu z Budowlanymi do 16. Potem jednak kolejne trzy partie przegrały i pozostały bez punktów. Z dobrej strony pokazały się Olga Strantzali i Marharyta Azizowa, które w tym sezonie chyba będą stanowiły o sile zespołu PTPS-u. Pilanki w Bielsku-Białej z pewnością nie sprzedadzą tanio skóry i niewykluczone, że dojdzie do podziału punktów.

Typ redakcji:
BKS Profi-Credit Bielsko-Biała – Enea PTPS Piła 3:2

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved